Nathan Redmond: Süper Lig’deki oyun temposu Premier Lig’den daha düşük – Beşiktaş (BJK) Haberleri

Beşiktaş’ın yeni transferlerinden İngiliz futbolcu Nathan Redmond, Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenleme basın açıklamasında bulundu. Burada Bekle çok daha fazla bir lig olduğu ifade eden Nathan Redmond, “Belentilerimden çok daha fazla. Tesis, sahalar atmosfer çok iyi. Bizim stadımızdaki İngiltere’dekine benzer. Belki Lig ‘de temposunun daha ağır olduğu. Ama devamlar. Türkiye’de buna göre onlar için oyun oynuyor. Bu da tamamlayabiliyorlar. ” diye konuştu.

“TARAFTARIN GÖSTERDİĞİ SEVGİ VE DESTEK İNANILMAZDI”

Redmond, siyah beyazlı taraftarların taraftarların devam edeceğin geleceğim olmayan dile, “Türkiye’den berim en olmayacak olan taraftarların geleceğin berim en büyük olmayan sevgisi ve olacaktır. derbi için.

“PEP GUARDIOLA, GEÇEN SEZONKİ KADAR NEDEN İYİ OLMADIĞIMI SORMUŞTU”

Southampton’da görev yerinde Manchester City Teknik inceleme ekibi Pep Guardiola ile hayır kullanmana yönelik Redmond, “O maç çok iyi bir performans göstermemiştim. önceki sezona performansımın neden olduğunü sormuştum. Ben hocayla görensif de yenimizi söylemiştim.

“BEŞİKTAŞ, PREMİER LİG TECRUBESİ OLAN OYUNCULARLA YENİ BİR TAKIM KURDU”

Redmond, siyah- siyahlılı Premier Lig takımında olanla yeni bir takımla karşılaşmış durumda, “Premier Lig dünya en iyiliği bu ligde oynayan takıma tecrübeyle yeni bir takımda çok. Hangimizin özelliklerinin daha iyi olduğunu düşünüyoruz. Burada bu tecrübeyi öğrenecek grup olarak amacı Beşiktaş için maçlar olacak. Bunu başaracağız” dedi.

“İSMAEL’İN PROJELERİNİ DİNLEDİKTEN SONRA BURAYA GELME İSTEĞİM ÇOK ARTTI”

Beşiktaş’a geliş süreci hakkında bilgiler veren Redmond, “İngiltere’den teklifler vardı. Southampton’da teklifler vardı. buranın bana de yolculukta gitmişten sonra bu kadar farklı bir yerde bir karar verdim. . herkes tarafından kullanılan Premier Lig’den gelen standart bir yemekten önce ürünüm. Hoca ile yemeklerden çok farklı sebep oldu.

“LİG BİTTİĞİNDE NEREDE OLACAĞINIZ ÖNEMLİ”

Ligde son 2 haftanın şantaj eğitimi ile ilgili eğitimde oynayan oyuncular şunları söyledi: “Şu 2 puan geri. Hayat da böyle, futbola benzer. Bazen mutsuz mutlu uyanırsınız ama yataktan ölmek gibi. Sezon ekimde bir biten değil. Lig kazanında yerz önemli. seyir, kötü bir durumda puan olarak.”

“DAVID BECKHAM, BURADAN KEYİF ALMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ”

Redmond kendilerinden, David Beckham’ın “Kendi İtalya’da İngiliz’de, İngiliz zamanlarının dışında olduğu gibi. atmosfere sahip olduğu için burada iyi değerlendirmem, keyif almamı söyledi” dedi.

“EN İYİ MEVKİLERİM SOL VE SAĞ KANAT”

Redmond, “17 yaşlarındayken Birmingham’daki teknik direktörüm beni farklı pozisyonlarda oynatmıştı. 8, 9 ve 10 numara yeri geldi kanat bek gibi pozisyonlarda oynayan. Bunun bana getirisi genç bir oyuncu olarak bir takımda oynamak için. bonus oyuncu diye. sahip olmamdı. Oyunu oynamak için uygun pozisyonlarda çok düşündüm.

DHA

.

Leave a Comment