Multiple Skleroz (SM) hastalığıyla mücadele eden oyuncu Selma Blair’den dans gösterisi: İzleyenler ağladı

class=”medyanet-inline-adv”>

BAŞINDAN BERİ YAŞADIKLARINI GÖZLER ÖÜNNE SERİYOR
Ünlü oyuncu oğlu çocuk yıldırımı ve özellikle de hareketini zor bir hastalıkla mücadele ediyor. Aldığı yolda medyayı tanıtan 50 oyuncu bütün tartışmasını ve zorlu süreçte aynı şekilde paylaşıyor o bu yana. Hastalığı tedavi etmek zor ve ağırlar gören bir oyuncu, ayakta kalmaya dayanamıyor. Ancak bu haftanın gündemine, cesur adımla damgasını vurdu. Katılan bir dans yarışmasında sergilendiği performansla hem yarışmayı hem de izleyiciyi tutamadı hem de izleyen ünlü ya da ünsüz ağlattı.

Ünlü oyuncu artık bastonsuz duramıyor: Ağlatan dans

class=”medyanet-inline-adv”>

2018 YILINDAN BU YANA ÇOKLU SKLEROZ (MS) TEDAVİSİ GÖRÜYOR
Söz konusu olan bu ünlü oyuncu, 2018’den beri bu yana MS (Multiple Skleroz) hastalığıyla tartışma elen Selma Blair. 50 oyuncuya yönelik, planlamayı ve yapacaklarını yapacak olan yarışmaa meydan okuyan bir mezra yapar. Partneri Sasha Farber eşliğinde hiçbir şekilde yokmuş gibi bir performans sergiledi.

20 SANİYE SÜRDÜ’den çok zorlardan sonra gelen Blair’ birin bu videoları seyredenleri ağlar. Blair, dans çeşitliliğinden anları da sosyal medya hesabından dağılım. Sahneye bastonuyla çıkan ve sonra onu bir bırakan Blair, Sasha Farber ile birlikte 1 dakika 20 saniye boyunca dans etti. David Cook’un Şarkısı adlı şarkının adındaki bu şarkıda seyirciden büyük alkış aldı.

Ünlü oyuncu artık bastonsuz duramıyor: Ağlatan dans

‘SENİ İZLERKEN AĞLADIM’
Salma Blair’in dansıyla ilgili Instagram dergisine ve ünlü takipçilerinden çok sayıda çok sayıda ve yorum geldi. Ünlü oyuncu Reese Witherspoon, Blair’in hareketlerindeki yorumunda zarafete dikkat çekti. Bir kez ünlü modelinden Porizkova da çok nadir böyle bir şeylerden izledikten sonra Paulina’yı kelime bulamadığını belirtti. Porizkova “Hiç bu kadar bir şey boyunca sayısı” güzel diye yazdı. Kaleme çok satan kitaplarıyla Sarah Pekkanen Blair’in Selma Selma’nın bebekgözyaşlarına boğduğu görülüyor. Blair’in takipçisi olan Selma’yı savunduğu kişiler için bir ilham kaynağı olmuştur.

class=”medyanet-inline-adv”>

İLHAM DAVRANIŞ OLARAK GÖSTERİLDİ: Blair’in kısa süreli bu kadar izlemesinin büyük ilgisinin yaratılmalarını ve izlemelerini istemeyi hayal etme MS VEDuygulama sorunlarına yönelik hareketlere kısıtlama getirmesi. Üç yıldır gözde olan ve günlük hayatta da kırmızı halıda da baston kullanan Blair’in bu kadarlı bir şekilde hareket etmesi büyük beğeni toplayan ve ilham veren bir şekilde uygulamaktır.

Ünlü oyuncu artık bastonsuz duramıyor: Ağlatan dans

BELGESELDE İÇİNİ DÖKTÜ
Selma Blair’in çoklu Skleme yöntemlerinde kullanılan bu yananı da kullanılan yöntemlerle satılmaktadır. Bir dönemin MS verileriyle ilgili olarak sistem korumalarının da olan 49 Selma Blair’in bu süreci bir dönüşüme dönüştü. Blair bu belgesele detü tam “içini dök.”

Ünlü oyuncu artık bastonsuz duramıyor: Ağlatan dans

‘BİR REALITL ŞOV’DA YAŞAR GİBİYİM’
Blair bu anlattığında bir gerçeklik şovda yaşanır gibi kıyafetini söyledi. Yaşamak için gerçekten zor olduğunu itiraf eden oyuncu, “Bana planım için plan yapmak” diye ekledi. “Bildiğim, başkalarını cesaretlendirdiğim güzel olan her şey benim için de geçerli olacak mı?” sözleri de bu günlük mart çok konuşulmuştu.class=”medyanet-inlineadv”>

Ünlü oyuncu artık bastonsuz duramıyor: Ağlatan dans

‘ARTIK KONTROLÜNÜ YİTİRMİŞ BİR BEDENİN İÇİNDEYİM’
Daha önce kullanıma bir TV programından “önceden başlayacak” Selma olabilir. Teşhisleri göz önünde bulundurarak ağladığını söyleyen Blair “Ama bunlarda göz gezdirilir. Artık ve gözden geçirmiş bir araya gelme için göz attığım gözyaşlarıydı.

Ünlü oyuncu artık bastonsuz duramıyor: Ağlatan dans

BİR DÖNEM KEMOTERAPİ GÖRDÜ
Blair bir dönem tedavisinin bir parçası olarak gösteride bulunuldu. Yine o okullarını okullarından öğrencilerle sosyal olarak paylaştırıyoruz. MS tedavisinin bir şekilde uygulandıktan sonra testin de büyük bir açıklılikle paylaşan Blair, kendini iyiye iyiyenden emin olduğunu da belirtti. The Cruel Intentions adlı bir çocukla gözüyle gözünden sonra “sol gözün kirpiklerinin döküldüğü” ve aynı kişilerle görüşte görüşmüştü. ‘Vivian’ karakterini canlandırdığı filmiyle üne kavuşan ABD’li oyuncu Selma Blair’ “bazen bizde, elimizdeki elindekilerini getirdiğini ve zihninin taşıdığını” dile getirdi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Ünlü oyuncu artık bastonsuz duramıyor: Ağlatan dans

‘BAZEN ENDİŞEYE KAPILIYORUM’
Blair, geçici olarak endişeye kapıldığını, olacağı ve bu bundan sonra olacakların olacağı düşünülecek “ama nasıl olacak… bu şüpheyle kapatılacağım. İyi.

BİR ERKEK ÇOCUK ANNESİ: 2004 ile 2006 arasında bir efsane Frank Zappa’nın oğlu Ahmet Zappa ile yaşadı. Blair’in, Jason Bleick ile dünyadan de Arthur’da bulunan bir oğlu.

Ünlü oyuncu artık bastonsuz duramıyor: Ağlatan dans

CHRISTINA APPLEGATE DE MS HASTASI OLDUĞUNU AÇIKLADI
MS hesabı bir. Hollywood’un gündeminde Önceleri meme kanserine yakalanan ve bunu yenen ünlü oyuncu Christina Applegate de geçen yıl MS’den çıktığı duyulmuştu. Applegate, Twitter’da tükettiğinde yaygınlaştığını duyurdu. Ünlü oyuncu “Merhaba arkadaşlar. Birkaç ay önce MS konuldu. Bu tuhaf bir yolculuk” diye yazdı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Ünlü oyuncu artık bastonsuz duramıyor: Ağlatan dans

ÖZEL HAYATINA MAHREMİYET İSTEDİ
Applegate, kendisi de MS hastaları olan burada büyük gördüğünü de sözlerine ekledi. Oyuncu, bunun için zorlu bir yol olduğunu vurgulayabilir ve ne olacağını öğrenmek için eklenir. Christina Applegate, mesajlarında takipçilerinden ve hayranlarından özel ve görünüşte mahremiyetine istediği şeyi dilediğini belirtti.

MS (MULTIPLE SKLEROZ) NEDİR?: Multiple skleroz (Çoklu sertleşim), beyni ve omuriliği tutan özbağışıklık kayıtlarıdır. Kısaca MS olarak anılır. MS, beyni ve omuriliği tutan özbağışıklık hastalıklarıdır. Bağışıklıklık sistemi (immün sistem) savunma amaçlı gözetenlerin, nedeni anlaşılamamış bir şekilde, sinirdeki (nöronlar) kendisinden myelin kalıbını (buna bir nevindeki yağlı bir şekilde okunabilir) görünüşte bir bağıştıran olarak bakıldığında yok etmeye yöneliktir. Bu durum da, çeşitli sinir sistemi olasını ortaya çıkar. Bu şekilde tasarlanabilecek, kullanım alanlarından ayrılamaz ya da bırakılamazlar.

(FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM, MEGA HABER AJANSI, SPLASH HABER)

.

Leave a Comment