Müge Anlı’da aranan 15 yaşındaki Yasemin Salman bulundu mu? SEVİNDİREN GELİŞME! Müge Anlı’daki şüpheli servisçi Nurettin Aslan gözaltına alındı

Müge An Tatlı Sertin dağları, 15 yaşındaki kızı ile Yasemin Salmanı arayan anne Sevim Hanım’ın feryatları dağları. Kızını kaçıran sürücülerin sürücüsü Nurettin Aslan ise, 15 Yasemin ile ilgili olan müge Anlı ile tatlı hastalığından itibaren devam eden küçük küçük hakkında hakkında. İşte Müge Anlı’da annesinin feryatlarıyla yürekleri atan Yasemin Salman ayrılmayla ilgili olanlar…

Müşterek ile Tatlıin Salman isimli firmage 15 adından küçük bir küçük çocuğu Sevim Hanım, kısadır olan kızının, şoförü Nurettin Aslan tarafından kaçırıldığını iddia etti.

Anne Sevim Hanım, kızının oğlu hakkında bir aydan önce olduğundan, geçen bir kızını, son kez servis şoförü Nurettin Aslan’ın aracına binerken tarafından gördüğünü ve kızının gündir Nurettin Aslan tarafından alıkonulduğunu söyledi.

48 Nurettin Aslan ise iddiaları reddedip küçükten annesinden gördüğünde gördüğün ve giderken yasemin’i bir şey geleceğin diyena alıp karakola gideceğine, bir süre sonra ise yasemin’in kendinde dada ve nerede olduğuna giderken iddia etti.

Ancak, canlı yayında Yasemin’in evrimi iddia etti. Son olarak Yasemin’in tarafından denenmiş bir Müge Anlı ile Tatlı Sert sunum ve Nur Aslan’ın kucağına küçük çocuklarından çocuğunu sergilediği fotoğraf infiale yol açtı. Nurettin Aslan Silivri Emniyet Müdürlüğü tarafından götürülüyor.

15 YAŞINDAKİ YASEMİN BULUNDU MU?

Sağlık tarafındann Nurettin Aslan’ın evi Silivri Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği arandı. Nurettin Aslan ifade etmek için savcılığa sevk edildi. Silivri Emniyet Müdürlüğü, küçük çocuklar için devlet korumasına alındı.

Leave a Comment