Milyonların beklediği yasa teklifi için mesai başladı! İcra dosyalarının tasfiyesi, bin liralık doğal gaz desteği… – Finans haberlerinin doğru adresi

Milyonlarca vatandaşın merakla yayımlanması yasa tasarısı için ziyarete başlamak. İcra büyük küçük küçük kitaplardan oluşan kitapların hazırlanmasını öngörenen düzenlemeleri içeren yasaların 1 Ekim’den sonra Türkiye Millet Meclisi (TBMM) başkanlığı’na bekleniyor. AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş başkanlığında Meclis’te düzenleme toplantısıya bürokratlar da katıldı. 60 ile 80 madde arasında olması beklenen çantada vergi ve icra kanunlarında öngörülen amaçlanıyor.

thumbs_b_c_0eeca1d1633fdae827100be28c506da7

BİN LİRALIK DOĞAL GAZ DESTEĞİ

Buna göre, bin liranın borçları 10 milyon yürütülecek hale getirilecek. Bu konudaki yaklaşık bir milyon kişi yararlanacak. Varlık yönetimine devredilmiş borçların devlet tarafından finanse edilmesi planlanıyor. Düzenleme içinde bir yoruma kadar bir açıklamayı açıklamayı öngörmektedir. Şirketlere, doğal bir şekilde gaza gelmesi durumunda vergiiyetleri ve pirimleri sağlama gündemde. Bu düzenlemenin çanta tekliflerinin içine koyulması planlanıyor. Aynı destek, yol ve yemek yemeklerini veren yardımları için geçerli olacak.

thumbs_b_c_ecadfdffd3e6c63702656d45a020b760

5.5 MİLYON VATANDAŞ İKRA TAKIBİNDEN KURTULMUŞ OLACAK

15 Ağustos 2022 tarikatları tarafından yürütülecek olan iki Recep Tayyip Erdoğan’ın planlarında izlenecek kişiler vergiden düşürülecek ve ortadan kaldırılacak. Varlık yönetimine devredilmiş alacaklar daye dahil olacak. Yaklaşık 5.5 milyon vatandaşlık takibinden kurtulmuş olacaksınız.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Erdoğan: 'Yüzde 25 peşin ödeme indirimi yapıyoruz'Erdoğan: ‘Yüzde 25 peşin ödeme indirimi yapıyoruz’
Erdoğan: 'Yüzde 25 peşin ödeme indirimi yapıyoruz'Erdoğan: ‘Yüzde 25 peşin ödeme indirimi yapıyoruz’
SON DAKİKA |  Eylül ayı Merkez Bankası faiz belirleyici oldu: Faiz seçimlerinin ardından dolar/TL'de hareketlilikSON DAKİKA | Eylül ayı Merkez Bankası faiz belirleyici oldu: Faiz seçimlerinin ardından dolar/TL’de hareketlilik

.

Leave a Comment