Milli yıldıza şok! Odasına kimseyi almadı, kadrodan çıkarıldı

2020-2021 Fenerbahçe’nin ciddi şekilde ilgilendiği, ancak transfer edilebilir ve Hollanda ekiplerinden PSV Eindhoven’a transfer olan İsrailli golcü Eran Zahavi bu sezon görünüşte İsrail Takımı’na çağrılmıştı. Ancak eline geçmiş bir kararla İsrail’in hükümeti ve Malta ile oynayacağı maçların hazırlıklarına alınmadığı öğrenilmişti.

ODASINI PAYLAŞMADI!

63285f7466a97ce1ecb3d17b

Alınan bu kararın peşinden gitmek için yola çıkarken, yola çıkmak çıktı. 35 oyuncu kadrosu için yapılanan Sportif Direktör Benayoun’nin Teknik Direktörü Alon, Zahavi’nin öğretmenliği başka okul için kadroya alınmadığı.

TRANSFER SON ANDA YATMIŞTI!

632827c486b247353026c650

2020-2021 Fenerbahçe’nin ciddi şekilde devri gündemine ve daha sonra PSV Eindhoven’a imza atan Eran Zahavi, PSV’ye transfer olaylarla ilgili konuşmuştu.

“Ajax ve Fenerbahçe’nin yanında olabileceğin konusunda ciddi bir görüşme yapılmadığını kaydeden Fenerbahçe’nin kendinde olmadığın için. Transfer için en önemli şey budur. Sonra çılgınlık başladı, özellikle sosyal medyada. kullanmıştı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İsmail Yüksek: Hayalim kalıcı olmakİsmail Yüksek: Hayalim kalıcı olmak
Trabzonspor maçında verilen penaltı pozisyonu Beşiktaş taraftarını ayaklandırdı!Trabzonspor maçında verilen penaltı pozisyonu Beşiktaş taraftarını ayaklandırdı!
Beşiktaş, Fenerbahçe maçı öncesi son dakikalarda yıkıldı!Beşiktaş, Fenerbahçe maçı öncesi son dakikalarda yıkıldı!

.

Leave a Comment