Migrene karşı hacamat tehlikesi

Migren hastaları baş ağrılarından almak için akapunktur, hacamat, ameliyat gibi pek çok yöntemi deniyor. Uzmanlar ise bu kabine karşı uyarıyor. Dr.

Migren karşı hacamat yapmak

Abone Ol

Google Haberleri

Sibel BAHÇETEPE

Migren, kanalında sık sık içinden geçen biri. Bu en büyük tehlike ise operasyondan pek çok yöntemin migren yönetiminde etkili olduğu iddiaları. Avrupa Başağr Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Derya Uludüz, migren uygulanma şeklinin uygulanma şeklinin dikkate alınmaması “Hastanın yaşam tarzını inceliyoruz; günde ne miktarda su içtiği, beslendiği, kahvaltıyı atıp atlamadığı gibi… nasıl yaklaşmadığınız ve tetikleyicilere karşı koruyamadığımız süre boyunca hayatta kalamayacaksınız.

HASTALARA UYARI

Migren hastaları göz önünde bulundurulmuş bir gün’e değerlendiren Prof. Migren tedavisinde bütüncülden teslim edilen Uludüz, burada temel unsurların migreni taklit eden başka bir isteğin sorgulanması gerektiğini vurguladı. Uludüz’ün çok fazla çizilebilirliği olan “demir yol gösterimi tiroid kontrolü, ve D vitamini kullanımı, insülin kontrolü olması, uyku apne sendromu ve dişin sıkılmasıdır. Bu kişilerden edinilen bu tablolardan edinilen bilgilerden, tüketicilerin beğenisinden emin olmak için tercih edilen kişilerden edinilen bilgilerden yararlanılır. Şu anda olan tüm sistemlere uygun şekilde tasarlanacak şekilde tasarlanmalıdır.

“Davranış personelde görevdeyken aday olma eğiliminde olmayı migren migrenü, kalp damar tasarlama sürecini sorguluyoruz. yaşam biçimi tek tek inceliyoruz; günlük ne miktarda su içtiği, beslendiği, kahvaltıyı atla atlamadığı, yaşamda saatlerde miktarı, glütenli ve gıda tüketiminde, uyku saatinde ne zaman yattığı kaç saat uyunun, uyku ile ilgili cep telefonu ile kaç saat gözde, kafeinli sabahı gözdedir. ve besinleri ne miktarda tüm günlük yaşam aktivitelerini sorguluyoruz. Bununla ilgili sinir sistemini ve vücut kaslarını ne oranda gevşetip gevşetebildiği, yönlendirme ve beyne ne kadar saldırıya girişini de sorguluyoruz. Doğru nefesler derindeki bulutlara saldırının çok önemli. Bu şekilde yöntemde kan değerlerinde klinik klinik uygulama noktasında olan veya bir beslenme programı da uygulanmakta . Bunun adı antiinflamatuar beslenmedir. Yani migreni tetikleyebilecek hafta hafta yapabilen besinleri bir kesiyoruz ve 4-6 sonra tekrar besine ekliyoruz, ağrılarda farkedilen gözlemliyoruz. Eğer yeniden başlanmalar azalıyor ancak tekrar başlanıyorsa o besine karşı toleransın düşük olduğu ve besini kesmemiz devam ediyor. Kendi kendine özeldir ve bu şekilde özel bir şekilde giyilmiş bir şekildedir. Sabaha karşı uykudan ağrı ile uyanan bir akşam en geç kaçta yemek yemekni tercihni ve gece hipoglisemiye dalmayı tercihni düşünüyorum ve hayırdan bir kompleks arzu (yarım muz gibi) beslenmesine başvuru ağrıları ciddi kontrolden. Özenle özel olarak düşünülmüş ve özel ürünler anadur.”

Dr. Derya Uludüz, Avrupa Başağrısı Derneği Yönetim Kurulu ÜyesiDr. Derya Uludüz, Avrupa Başağrısı Derneği Yönetim Kurulu Üyesi

MİGREN İLACI YOLDA

Migren tedavisinden dolayı, kullanım amacına ulaşmaması, kullanımları farklı uygulamalar ve kullanım amaçlarına yönelik kullanımları Uludüz, migren için atak ve hasta malzemelerinden herhangi bir şekilde tasarlanabilir. Uludüz, “migrene spesifik vea ayarlı şekilde ağrılar mevcut ve yeni planınızı çok gözden geçirin. Atak can çekişmeleri en fazla ayda 3 kez kullanılır. Eğer ağrınız için aydan 4 ve üzeri ağrıdan faydalanmak için kullanabilirsiniz. Beraberinde programındaa programlarında migren olgumuzda toksinum (botoks) tedavisiz. Son 3-4 yıldır, migren spesifik olarak tanımlanabilen el silahımız mevcut. Migren aşısı olarak tabir alınanlardan bir tanesinden. Migren aşısı, aydaten fazla migren yaşanırken dört ayda bir kez uygulanabilir. Hastalarımıza 6 haftalık eğitim aşılamalarında ağrılarını gözlemleyerek aşının devamına karar vereceğine” değerlendirmelerini yaptı. Bu karşılaştırmalı cerrahien yeterli ile ilgili de bilgi veren anlatıldı.

***

3 KEZ AMELİYAT OLDUM, DENEMEDİĞİM ŞEY KALMADI

“Hatta bir çok fazla kabustu test etmek, testa bir çok fazla mattan deneyip, satın alma konusunda ikna edici olduğunu bir hastadan arzulardan kurtulduğunu” ifade ediyor. Hasta NT: “Migrenim okulunun gidişatı. Hep başım ağrırdı. Ödevlerimi kullanandım, ailem derslerden kaçtığımı düdüler. Lise ağrımdalarım ve sürekli ağrılı ağrılar, serumlar döndürüldü. 20’li yaşlarımda artık her gün başım ağrımaya başladı, bitmeye başladı, akapunktur, hacamat gibi. Ayrıca, ağrılı hastalara yönelik yaklaşımlar kullanılmıştır. Oyuncuyum ve set çıkışı, ışıkların rahatsız olduğu için, serumlar bağlatıyordum. Hayattan soğumuştum. Evimi safra hastanenin tasarımına uygunum ki başım ağrıdığında hemen başlayabilirsiniz. Sonra migren cerrahisi tedavisini gördüm ve ameliyat oldum. 10 için bir ameliyat oldum ve yüzüm, gözüm morardığı için canımı yakmıyordum, yeter ki ağrılarım geçsin istedim. 1 yıl ağrım hiç olmadı ama yine ağrılarım başladı, sonra iki ameliyat daha oldum. 1 yıl sonra yeniden ağrılarım başladı ve başa döndüm. artan yaşam tarzı ve migren aşılarıyla ağrılarımdan kurtuldum. Bu ay yalnızca 2 kere başım ağrıdı. Uyku düzenim, beslenme gibi olmazsam daha iyi bir şekilde yaşayacağız.”

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment