MasterChef yarışmacısı ağlama krizine girdi! “Dik dur, kendini bırakma!”

MasterChe Türkiye bomba gibi bir bölümlef geldi. Mehmet Yalçıkaya, Danilo Zana ve Somerrioğlu’nun üye olduğu üye olduğu MasterChef’te, potaya çıkan kırmızı yarışmacıları programa devamn için hem zamana hem de yarışmap hünerlerini sergiledi. Potadaki kırmızı takım yarışmacıları Vural, Burak, Melih, Yağız, Dilan ve Serpilay’ın yüzlerinden okundu. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu gecenin sonunda hayallerine veda eden ismi açıkladı.

usta şef

MASTERCHEF DİLAN’IN GÖZYAŞLARI SEL OLDU

MasterChef Türkiye’de MasterChef’te en güzel yemek yaparak potadan kurtulan ilk isizm Yağız oldu. Yağız’ı Serpilay ve Burak izledi. Dilan, Vural ve Melik ikinci turda Palamutto planlama alanında kozlarını paylaştı. Tabağını beğenmeyen Dilan, gözyaşlarına boğuldu.

usta şef

Dilan’ın acıları üzerine potadaki yarışmacı deneyen Melih ve Vural’dan genç kızı teselli. Vural, “Bana bak, senin içinde olacak mısın bir. Ne demiştin ‘ne olacaksın dik duracağız’ değil mi? Üzülme, bir şey yok.”

usta şef

“HAYALLERİM VARDI!”

Başarısız düşünerek ağlayan genç MasterChef yarışmacısı Dilan “Hayallerim vardı.” isyan etti. Vural “Daha hiçbir şey bitmiş değil. Tadım yapılmadı. Dik dur, kendini verme” dedi.

usta şef

MASTERCHEF TÜRKİYE’YE VEDA EDEN İSİM DİLAN OLDU

İkincin en başarılısı Melih turu, yolda eğitim yapmak MasterChef’e ve eden isim Dilan oldu.

usta şef

MASTERCHEF DİLAN’DAN ÇEKEN SÖZLER: “ELENMEYİ HAK ETTİM”

Bunun üzerine Mehmet Yaşçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’ndan söz Dilan “Herkes bana benden hiçbir şey olmaz’dan. den alanmdan yoktu. dedi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Başkan yardımcısının kızının göğsü açıldı!  Bakın nasıl dağılmışBaşkan yardımcısının kızının göğsü açıldı! Bakın nasıl dağılmış
Tarkan'ın İzmir konserinde olayı!  Güvenlik müdahale etti!  İzmir Marşı yarım kalınca Megastar ne yaptıTarkan’ın İzmir konserinde olayı! Güvenlik müdahale etti! İzmir Marşı yarım kalınca Megastar ne yaptı
Kim Milyoner Olmak İster'de rüya gibi teklif!Kim Milyoner Olmak İster’de rüya gibi teklif!

.

Leave a Comment