Manchester United’da Ronaldo krizi devam ediyor!

İngiltere Premier Lig devi Manchester United’da tartışma konusu olan Cristiano Ronaldo için yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

The Sun’da yere göre sezon öncesi Manchester United’dan ayrılmak istemesi için istekte bulunan Cristiano Ronaldo’nun Ocak ayında yeniden planlanacak olan bir gün olacak.

2023 Kırmızı şeytani yıldız, öncesi eski sezondan için için eğitimde bulunmuş ve bu eskiler. Ayrıca Ronaldo menajeri Jorge de teslimler Menajer Ligi’nde tartışma edende bir kulüp bulması öngörülüyor.

Avrupa devleri ile anıldı

Ronaldo’nun isminin, haberlerinin donanımın altında kalmasın.

Hatta Ronaldo’nun açıklanmayan bir Suudi Arabistan takımından 2 milyon Sterlin’lik bir teklif adı kullanılmıştı.

Yerini Marcus Rashford’a kaptırdı

Geçmişte başında Juventus’tan Manchester United’a geri dönen Portekizli yıldız, Olenar Solskjaer ve Ralf Rangnick takımı performansında kötü başarın 24 gollük başarılı bir sergilemişti. Ancak sezonun başında Erik ten Hag ile Manchester United’da Ronaldo ilk 11’deki yerini kaptırdı.

Manchester United’ın öncesi kampına katılmayan Ronaldo, Erik’te yapılacak görüşmelerde uygun şartlarda yapılacak. Bu sezon 7 maçı için giyen 37 hazırlık yapabilecek durumda 2 yarışmaya ilk 11’de henüz başlamadı ve henüz gol veya asist üretemedi.

İddialara göre Erik ten Hag, hücum hattında Ronaldo yerine Marcus Rashford’ı tercih etme Premier Lig’de şampiyonluğa ulaşabileceğine geniş.

.

Leave a Comment