LUNC İçin 4 Son Dakika Gelişmesi: İşte Bilmeniz Gerekenler!

Hafta sonu hedefiyle damga vuran Terra Classic (LUNC) için yeni araştırma var. Bu yazımızda, ağa mandıra son haberleri paylaşacağız. İşte ne…

Prism, Terra Classic’e (LUNC) çıkacak gibi görünüyor

Pazar’te Prizma tweet, topluluk on-chain LU Classic (LU) % 1,2 vergiden bahsetmeyeceklerini bitirdikten sonra Ter Classic’e geri dönmekle yapabileceğini belirtti. Prism’in Terra ağının en popüler DeFi protokollerinden biri olduğundan büyük fayda var. Türev araçlar, risk açısından daha verimli bir şekilde kullanılmasına izin vermez. Stake edilmiş LUNA tokenlerinde likit tokenları sunar.

Zirvede, Terra ekosistemi çökmeden önce, Prism’in kilitli toplam değerde (TVL) 800 milyon doları vardı. Özellikle, Prism’in Pazar günükü tweet’i karışık tepkilerle karşılandı. Bazı Terra Classic için iyi bir haber olduğu için heyecanlarını dile getirdi. Diğerlerini Terra 2.0’a yönelik çabalayan iddiayı açıklıyor.

Yakım hacmi nasıl bir probleme sebep olacak?

LUNC’nin Eylül ayındaki parabolik, ağda yapılan her işlemi için için bir yakmaya karşı savunmayla %1.2 desteklendi. Yatırımcılar deflasyonist varlığa yatırım yolu ararken projeye milyarlarca dolar döküldü. Ancake göre, merkezi borsalar kabul etmeyeceklerini, yakalım günde 4 milyon doları aşacak. Bu tür bazı sorunlar için ortaya çıkan sorunlar ortaya çıkmaktadır. Binance, kullanıcılarına uygulayacaklarını bir açıklamasını yayınlayacaktır. Bu da günlük iş hacmini sadece 55.000 kadar çıkarır.

3 milyar piyasası için sahip olan bir proje, günde 100.000 dolardan az bir yakımdan oluşur. Tokenın piyasa değeri üzerinde herhangi bir etkisi olacaktır. Şu an için ağ bir kullanımı ücretsiz yakın ve ayrıntılı bilgilerden yararlanma kullanıcılarını daha da azaltacaktır. Zincir konusunda, bir örneğinin üstesinden gelebilirsin. Ayrıca, ağdaki satıcılar olarak şişiricilerden gerçekten talep edilmek üzere talepte bulunulmaktadır.

Bazı insanlara göre tüm bu değere sahip, daha fazla gözden ralli göz zincirleme manipülasyona dayandığını ve borsada makul fiyatlara yönelik makullerin üzerinde makul düşünülebilecek bir teklife dayandığını gösteriyor. 15 Eylül’de 34 milyon dolar değerindeki LUNC tokenleri ulaştırılıyor, bu da önemli bir nihai bitirilecek: Piyasaya çıkan herkes kim alacak?

Binance'den LUNC ve USTC İçin Önemli Duyuru!

IBC’nin yeniden değerlendirilmesi için yeni bir teklif

LUNC DAO’nun CEO’larından biri olan Max Callisto, bugün bir tweet’te Terra Classic topluluğu için Inter Blockchain Communication (IBC) protokolünü yeniden tasarlanmak için bir teklif getirildiğini duyurdu. kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, IBC Cosmos tarafından Blockchain’leri birbirine ve veri ve token alışverişi yapmalarına izin vermek için hazırlamak.

Bir Cosmos Zinciri olarak Terra Classic, IBC’yi kulland. Ancak LUNA likiditesinin bitmesi (LUNC) olayını tamamlaması için Terra’dan devam etmek zorunda kalıyor. Callisto, teklifinde, şimdi Terra Classic ile diğer Cosmos zincirleri arasındaki bağlantıların tümü için lütfen iyi bir zaman olduğu ve canlı Terra Classic’in kritik bir hedefna dikkat çekmek için.

Binance, sıfır işlem işlemi ile LUNC oluşturuyor

Son olarak Binance, 12 Eylül’de resmi duyuruda, Terra Classic (LUNC) ve TerraClassicUSD (USTC)’yi Convert platformuna ekledi. tanınır artık LUNC ve USTC’yi Bitcoin (BTC), Binance USD (BUSD), Tether (USDT) vb. gibi sanal sanal ortam para birimine sıfır ücretsiz konaklama için Binance Convert hizmetini kullanabilir.

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satılması planlanmaz. Bu Artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden sorumlu olmaktan vazgeçmek. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir şey hakkında önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki herhangi bir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm içerik fikri geliştirmesi ile ilgili ve ilgili mevzuatlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Leave a Comment