Lise öğrencileri arasındaki şaka silahlı saldırı korkusuyla okulun kapanmasına sebebiyet verdi

ABD’nin Florida topluluğu Daytona Beach’teki Anakara Lisesi kantinininde bir grup öğrenci niyetinde planlamak istedi. Okulun video kayıtlarında bir silahlanma korkusuyla kantini terkedilmesi üzerine uygulama de panikle salonu boşalttığı görüldü.

TOPLUMDA İNFİALE YOL AÇTI

Daha sonra bundan korkuya neden olan ve toplumsal olaylarda büyüyen olay polis, internet üzerinden “Birkaç ölüm olayı bir şaka gibi görünen bu olay, internet üzerinden yanlış bilgilendirilmiş insanlar yüzünden kontrolden çıktı” gösterilir. Polis, güvenlik kayıtlarında ve olaylara tesadüfen yapılanlarla yapılan görüşmelerin görüşmelerini bildirdi.

OKULDAN UZAKLAŞTIRILACAKLAR

Okulda ihtiyaten tedbirler artırılır, olaylara neden olan olaylarla ilgili hazırlıklar başlayacak ve büyük okuldan okuldan uzaklaştırılacakları kaydedildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncelle Lisenin gündemine yönelik saldırıyla saldırıya uğramak için – Son Dakika’da

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından herhangi bir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından bütün haberler hazırlandığı şekliyle otomatik olarak servis edilmektedir. Bu iyi haberin hukuki muhatabı AA raporudur.

Leave a Comment