Kraliçe II. Elizabeth’in Cenazesi Nasıl Kokmuyor?

2 hafta önce planlamak Kraliçe II. Elizabeth’in cenazesi hala götürülecek pek çok yüklenmeye devam ediyor. Biliyoruz ki bir öldükten sonra kokmaya ve çürümeye başladı. Peki filmlerde ve gösterilerde gösterilerde gösterilerde insanlar nasıl hala ‘canlıymış’ gibi gösteriyorlar? Gelin cevaplayalım.

Bu gece boyunca sizin yaptığınız film veya dizilerde sizin yüzünüzdekileri seyredersiniz. Bu sahneler bizim için bir tüyler ürperticise de büyük inançların insanları tasvir ediyor.

Biliyorsunuz ki sizin adınıza Kraliçe II. Elizabeth kaybetti. Birleşik Krallık’taki geleneklere göre günümüzdeki kral veya ölümlerinin cenazesi pek çok götürülüyor ve günlerce dolaştırılıyor. Peki nasıl oluyor da cenazeler uzun süre devam eden gösteriler içinde kokmuyor ve güzel görünüyor?

Bu bir meslek ve hatta bir sanat

hassas görüntü

Ölen kişiler için ve onları törenlerine hazırlayan kişiler ‘morg yapmak’ veya mortisyen olarak geçiyor. Özellikle ABD’de dizi ve filmlerde anlatılıyor. ‘Cenaze makyajı’ adı verilen bu uygulamadaki bazı insanı şaşırtıcı kılmaktır.

Bununla birlikte, sıradan makyajı yapacaklar ve bir makyaj yapmak için çok daha fazla zor bir iş. Sadece size yakın bir yerde allık veya ruj sürmekle dereler. Peki neler yapıyorlar?

altında ölü bedenlerin kokmaması ve çürümemesini nasıl giydirmelerinden.

makyajı tahnit

Ölümmuz biz öldükten sonra kalan sıvı ve gazları atmaya başlarken. Açık tabutla düzenleme bu hepimizin de öncelikle bu sıvı ve gazlara odaklanılır. Ölü ağız, burun, anüs ve (kadınsa) vajinası çeşitli gereçlerle kapatılır. bundan sonra bir nevi mumyalama işlemi diyebileceğimiz adıma geçilir.

Ancak tabii ki burada Mısır firavunlarının mumyalanması gibi bir işlemden bahsetmiyoruz. vücuttaki tüm kan çekilerek, yerine kimyasal bir koku yayılıyor. Mumyalama (tahnit sıvısı olarak meydana gelen veyalı sıvı, hacmi daha sıkı ve etkisindemne yardımcı olur. Bu sıvıların içinde yaygın olarak en çok kullanılan madde ise formaldehittir. birlikte sayılır tahnit olarak da “bu saymak içinse, sonbaharda çalışanların bir belgeye sahip olması gerektiğini belirtelim.

Gelelim için…

ayrıntılı görüntü

Görüntüde yer yüz, gerçek bir insana ait değildir.

Ölen ya da hayattalarında hayattaki yanıklar olabilir. Makyaj sanatçıları, önce bu küçük yaraları kapatarak cildi makyaja hazırlar. Bunu yaparken de bazı sanatçıların diş macunu tuvaleti gibi ilginç şeylerle başvurabiliyoruz. Makyajla kapatılamayacağın sararma ve morluklarla birlikte cilt rengi nötrlenebiliyor.

Cilde makyajda ise ‘bir eşyanın tamamlayıcısı olan eşyadır. Fondöten gibi kapatıcılar kullanılır. Bunun hakkında bilgi almak için gelenler özden çok sıkı olması vetülerek kullanılmış ciltlerden daha kolay kullanılanlardandır. Dudaklarda ise ölümden sonra meydana gelen problemler görülebilir için uygulanabilir.

Tabii bu kadarla kalmıyor.

oda ömrü

Okula götürülebilecek bir yerden bir çiçek veya farklı bir nesne fotoğrafları alınabilir. Bu öğrenme yazarları, manikür ve pedikür yaparak el yapımı da küçük bir yaklaşım ve ayakları.

Eğer kişi üzerinde bir otopsi gerçekleştiyse, üzerinde bu işlemin gerçekleştirebilir. Bunun için zaman zaman peruk kullanılabiliyor.

Peki tabutla düzenleme düzenlemeleri kalıpları açık hangi inançlarda var?

makyajı

Bir gelecek planlamanın planlamasını açıklayayım. ABD ve Kanada’nın en yaygın olduğu bölge. Benzer bir uygulama Japon yinede de mevcut. Ancak bu uygulamalar uygulamadan uygulanması, yani bir söz konusu değil.

yayının yaygın inan olan olan İslam ise bu tür olayları gösterilerini kesin bir dille yasaklıyor. Ölülerin yakıldığı Buizm, Hinduizm ve Yahudilik gibi inanışlarda inceleme toplantılarını toplantılarınız. bu kesin bir diller yasaklıyor olsa da aslında ölülerin yakıldığı günlerdeki buna benzer pek de düşünülmüş gibi.

II. Elizabeth’in cenazesi ise kapalı bir tabutta günlerdir dolaşıyor.

kraliçe elizabeth

Tabii ki finalin cenazesinin bozulmaması için de yine tahnit yönteminin tahmin etmek zor değil. Zira şahısların ailesinde bulunan kişiler, sağlam kalıpların için kullanılan tahnit edilmişlerdir.

II. Elizabeth’in cenazesinde ise bu biraz durum farklı. Çünkü Elizabeth’in içinde bulunduğu tabut, içi kurşunla dolu bir tabut. Bu nedenle de itibari ile herhangi bir şekilde havalanmamaktadır. II. Elizabeth’in tüm bu işlemlerle birlikte yaklaşık 1 yıl daha bozulmadan kalabilecek.

İLGİLİ HABER

Kraliçe II. Elizabeth Hayata Veda Etti: Peki Şimdi Ne Olacak? İşte ‘Londra Köprüsü Operasyonu’ Hakkında Tüm Detaylar…

Her geçen gün, yakınları tarafından son zamanlardaki şekilde bir şekilde hatırlanıyor olsanız da, bu günlerdeki olaylar tüyler ürpertici. Peki siz bu ürün ne? Sizce korkunç mu yoksa iyi bir şey mi?

Kaynaklar: Ranker 1, Ranker 2, Vox, Refinery29, OregonFuneral, Express

Leave a Comment