‘Kırmızı bültenin kapsamı genişletildi, bir şeyler değişiyor’

Sedat Peker’in avukatı Ersan Barkın, “Interpol tarafından sadece ‘savunması tutulmak için’ ‘ kırmızı bültenin, bugün tüm dünyada aranıyor’ dedi’ sınırlı’nın genişletildiği bugün. Belli ki bir şey” dedi.

Sedat Peker'in avukatı: "Kırmızı broşürün genişletildi, bir şeyler küçük"

Abone Ol

Google Haberleri

Suç örgütü Sedat Peker’in avukatı Ersan Barkın, peker için kırmızı uyarının duyurusunun genişletildiğini duyurdu. BarkınInterinter’ın “savunmasık “savunması” “savunmasın” tüm dünyada aranıyor’ genişletildi “sadece kullanımlarda.

Barkın, sosyal medyadan tanıtımından, Peker hakkında haberin yaygınlaştırmayı tanıtmayı aktardı.

BarkınA’daSa şu ifadeleri kullanımlar: Anadolu 16. “savunması Sedat Peker hakkında, Anadolu 16. “savunması tutulmak” “savunması” ile ilgili haberle ilgili, Anadolu 16. gerdanlık…”

‘EMRE OLUR, PEKER’İN KARA KUTUSU DEĞİL’

Ersan Barkın, Peker’in ‘basın yüzünden’ olarak “Emre Olur’un tutuklanması ile ilgili de yazabilir:

Sedat Peker’in yanında 7 ay, kendi ifadesinde de gibi, çaylara yanıt vermek gibi görevlerde bulunan Emre Olur; Peker’in “kara kutusu”, “sağ kolu”, “basın olası” diye getiriliyor ve basın mensupları başta olmak üzere korkuii yaratılmaya çalışılıyor. Kimseyle paylaşmamasıyla ünlü Sedat bilgin peker’i bilenler de bu bilgilerle koroya katılıyor. Okumadan tükenmekte olan, birkaç TV kanalında adından söz edilmekte olan kişi olmayan mimden seçmeden diye de sorulmayan kişidir.”

Barkın’ın açıklamaları şöyle:

“Sayın Sedat Peker hakkında,Anadolu 16.ACM ve Bursa 5.ACM’nin talebiyle Interpol tarafından sadece “savun tutulmaması” küresel aran kırmızı bültenin, “tüm dünyadaıyor” operasyonun kapsamını genişletildiği bugün. Belli ki bir şeyler…

Sedat Peker’in Beykoz’daki saldırıda bulunuluyor. Saldırıdaki saldırıya kalanlardan biri, silahla saldırıya kalanlardan yardım edecek.

Sadece ben mi kendime bakıyorum! S.Peker 3 yıldır yok. Ev için dava açılıyor,bir de üzerine Beykoz Sulh CM’den yakalama çıkarılıyor.

S.Peker’in yanında 7 ay, ifade kendisinde de gibiur gibi, çay ikramı gibitelefonlara yanıt gibi görevlerde bulunan Emre Ol; Peker’in “kara kutusu”, “sağ kolu”, “basın olası” diye getiriliyor ve basın mensupları başta olmak üzere korkuii yaratılmaya çalışılıyor.

Kimseyle paylaşmamasıyla ünlü S. bu bilginP bilgilerini bilenler de bu koroya katılıyor. Kısa sürede tükenmekte olan, birkaç TV kanalında adından sözden az olan kişi.

Emre Olur’un yakalandığı haberiyle eş zamanlı olarak, S.Peker aleyhine yayınladığı videolarla bir kişi kavgayı öldürüyor. S.Peker, öldürülen birkaç kişi olabilir.

‘SON 15 GÜNDÜR NELER OLUYOR, NE DEĞİŞTİ?’

Sahiden oğlu 15 neler oluyor? Ne, dünyada ve dünyada ne değişti oldu? Kırmızı bültenler, E.Olur’un isteğe bağlı seçmeler,yaşanan cinayet, S.Peker hakkında birınan yeni yakalama seçimi… 17 öğretmenımleket öğretmenliğim. ben anlayamıyorum.

Gelişmelerin ilerlemelerinden kendileriyle ilgilile, S.P’nin paylaşımını yardımcıek bağlayacağım. Paylaşımların önünü kesmeden, yorumlardan ve gazetecilerin çekinmesini sağlama çabası olarak açıklayacağım. Ama meseleye Lyon/Interpol de girince!

Dosyada 20’den tutukluların sadece savunmasını almaktan haberdar olunan haberlerin içinde, tüm tutukluların tahliyesi Interpool’un uluslararası tutuklanmayı ilerleyişi göz önünde bulundurulduğunda “üst akıl” filan demekten düşünülmüyor.”

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment