Kirli ütüyü nasıl temizlenir? Kirli bir ütü giysilerinizi mahvedebilir

Kirli bir ütü, temizlenebilirliğin üzerinde kötü ve hatta inatçı leke bırakabilir. Bu ev hileleri ile ütüyü temiz. Yeni ütülenmiş bir araç mı daha güzel bir şey var mı? Birlikte bir arada, ütünün tabanı kirliyse, bir ütülemeyi kolayca mahvedebilir.

Ancak temizlik için uygun ve kimyasal malzemelere uygun yok, ancak demir evde bulunan malzemelerle kolayca ve ucuza temizlenebilir.

Ara sıra ütünün sırrına bakın. Altta siyah yapışkan varsa, bir şeyler hale gelirken.

ev tipi temizlik ürünleriyle bir şekilde düzgünleştirilmiş şekilde temizleyicinize ve üt şeklinde hazırlanmış durumda kullanıma yardımcı olacak şekilde kullanılacaktır.

ÜÜTÜNÜZÜN ALTINI TEMİZLEMEYİ BU ŞEKİLDE BAŞARABİLİRSİNİZ

Ütünün alt kısmında gözle görülür yanma işlemi yapılır veya yapılır yapılabilirsa temizlenebilir şekilde doldurulur. Herhangi bir şekilde görünmese, üzerinde üniformadan veya çekilmeden uygun şekilde bir şekilde temizlenmez.

Ütüyüye temizlemeden önce başındakinin duvarda venün başında olun.

utu.jpg

Ütüyü temizlemenin uygun bir yolu, özellikle bu amaç için bir tercüme tercüme kullanmaktır. Alternatif olarak, bazı kullanışlı ev anlaşılır. Temizleme yönteminiz ne olursa olsun, çocuklar için çalışmaması durumunda önce eğitimin küçük bir tesisten emin olun.

ÜTÜÜN ALTINI TEMİZLEMEK İÇİN EV HİLELERİ

Sabunlu su – Ütten hafif bir temizleyiciye ekleyebileceğiniz, sabunlu suya batırılmış bir süngerle ovalanabilir. Tabana yapılacak için çelik yünü amaçlı.

diş macunu – Üt yolunda alt kısımdalu su işe yaramaz, diş macunu ile temizlemeyi ekliyoruz. Ütü kuruluğundan, ütünün üzerine bir damla diş macunu koyun ve bir bez mutfak havlusu ile tüm alt alanı ovalayın. Diş macununu nemli bir sünger veya bezle çıkarın.

utunuz.jpg

Sirke – En inatçı demir ve tedarik için sirke kullanabilirsiniz. Başlama önce, işletmeden kaldırılmasından kullanılan bir gazete yayın. Ütünün sirke ile şu şekilde temiz:

Küçük bir tencerede miktarda sirke ve küçük küçük.

Öğrencileri yönlendirmek (sadece ısıtır, kaynatmaz). Temizlemeden önce tencereyi ocaktan alın.
Ellerinizi ısıdan korumak için lastik eldiven giyin ve süngeri tuzlu sirkena karışımına.
Ütünün okulları tarafından ovalayarak

Leave a Comment