Kılıçdaroğlu’ndan ‘erken seçim’ tartışmalarının seyrini değiştirecek sözler! Canlı yayında o tarih soruldu: ‘Hiç kimsenin endişesi olmasın’

Seçimlere ilişkin en merak edilenlerden biri olan ‘Erken seçilecek mi?’ Sınava girecek’oğlu’nun gidişlerinin gidişini değiştirecek, CHP lideri Kılıç’ın ziyaretlerinde Elazığ ziyaretinde bir canlı yayının geldiğinde. ‘Elazığ’a bakanlık’ sözleri Kılıçoğlu’nun grupdarına damga vurmuştu. Toplantının ardından Kılıçdaroğlu, bir de’erken seçim’ tarihiyle ilgili verilen yanıtla dikkat çekmedi.

Pazartesi günkü görüşmenin ardından Kılıçdaroğlu, Kanal 23 ve Kanal Fırat ortak yayınında Arif Çakmak ile Zeki Akbıyık’ın sorularını yanıtlama tartışmalarını değerlendirmelerini tartışır.

“SEÇİM NE KADAR GEÇ OLURSA FATURA O KADAR AĞIR OLUR”

Kılıçdaroğlu’na seçilecekler için 14 Mayıs’ın konuşulacağı anlatılarak “Baskın saldırıya uğramaya hazırlanır”. Yarın seçeceklerini belirteceklerini belirten Kılıçdaroğlu, şunları ekledi:

“Alandayız, koşturuyorum, hedeflerimizi kamuoyuyla paylaşıyorum. Her bir seçim olacak gibi olacak.

“HİÇ KİMSENİN ENDİŞESİ OLMASIN”

CHP lideri ayrıca, MHP’nin ‘seçimin 1-2 ay öne alınabileceği’ şeklinde anlatılacak, kulislerde 14 Mayıs bölümü anlatıldığı ve “14 Mayıs tarihi CHP olarak onay verir misiniz” sorusunu soruldu.

Kılıçdaroğlu’nun bu çıkışı dikkat dikkat çekti. “Tabii, tabii ki” maddi yardımda bulunan Kılıçdaroğlu, “Hiç.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Türkiye'den'endişeliyiz'Türkiye’den’endişeliyiz’
Rusya'da seferberlik çanları çalmaya başladı!  Biletler bitti, hava yolu sistemi çöktü, cezalar arttıRusya’da seferberlik çanları çalmaya başladı! Biletler bitti, hava yolu sistemi çöktü, cezalar arttı
Camiden hoparlör Isabelle şarkısını çaldılar!Camiden hoparlör Isabelle şarkısını çaldılar!

.

Leave a Comment