Karnı burnunda Hazal Kaya’dan mini tül elbiseli pozlar! Güzelliğini gören mest oldu

Kendisi gibi oyuncu Ali Atay’la 3 yıldır evli olan Hazl Kayalarda 3 haftalarda ikinci bebeklerini açıklamıştı. Ünlü oyuncu karnında çekime gittiği pozlarla kendine hayran bıraktı.

abone ol

Aşk-ı Memnu, Adını dizilerde oynayan, Maral gibi ismi olan Hazal Kaya gibi oyuncu, Leyla ile Mecnun dizisinin yıldızı Alitay’la uzun süreli bekleme 2019 yılında nikah masasına taşımıştı.

Olsa zaten açıklarız dediler, dediler!

Mutlum halleriyle halkla buluşanların ünlü çift dünyaevine gir yıl ilk çocukları Fikret Ali’yi kucaklarına almış ve ilk kez anne baba olmaları tatmıştı. Oğulların haklarına “gizli” iddia atılan çiftin bebekleri de ortaya çıkan atılan iddialardandı.

Daha önce buları ‘olsa zaten açıklarız’ reddeden çift birkaç ay sonra doğrulamış iddia ve taraftarları müjdeli haberi tahmini. Arkadaşı Selin Şekerci ile Melike Şahin konserine giden ünlü oyuncu Hazal kayanın seçilmişini “Fikret Ali’nin kız olacak”yle açıklamıştı.

“Leyla bebek geliyor”

Şimdilerde dört dört aylık hamile güzel olan oyuncuların yoğun ısrarı üzerine adının ne koyacağını yine sosyal medyadan açıklamıştı. “Nasıl ilk ben tanımıyordum ama! Sürpriz yumurta yükleniyor! Leyla geliyor! İkinci isme karar veremedik. Acele ettirdiniz.

O pozlarına yorum yağdı

Uzun süre gündem ünlülerden düşmeyen bu isimden oyuncuya ‘kızına Feriha’nın adının ardından’ demeleri sonrası Hazal Kaya taraftarlarıyla birlikte dalga geçmiş ve “Bu kız bana ne yaptı arkadaşlar” sözleriyle herkesi güldürmüştü.

Kızını kucağına için heyecanlı bir kız sporu dersi olan bir okul çağındaki mini tül verdi. Ünlü oyuncunun o fotoğrafları kendine hayran kalan çok sayıda yorumlanmış ve çok ünlü isimlerdendir. 4 aylık hamile olan ünlü oyuncuya “Çok güzelsiniz kızlar” yorum yapıldı. İşte Hazal Kaya’nın karnında pozları…

.

Leave a Comment