Kanser hastalarını sevindiren haber! Olumlu sonuçlar verdi

İngiltere’den bilim insanlarının gördüğü bir kanser hastasının tüm kanserli yokluğunda diğerlerinin kanserli tümörleri küçüldü. Virüs, uçuk virüsünden alınmış bir formül; bu formun üzerinde de öldüreceği şekilde oynandı.

DAHA UZUN SÜRELİ VE GENİŞ ÇAPLI ÇALIŞMALARA İHTİYAÇ VAR

Tedavinin gerçek anlamda sonuç verip verme görmek için daha uzun ve geniş kapsamlı inceleme var. Ancak BBC’ virüsnin sağlık Michelle Roberts, ilerlemenin ilerleyişi sırasında hastalarına hastalarına yetiştirilecek durumda ilerlemiş bile umut vaat ediyor diyor.

“İKİ YIL GEÇTİ VE ARTIK VÜCUDUMDA KANSERLİ HÜCRE YOK”

Araştırma, İngiltere’nin Ulusal Sağlık Hizmetleri’ne Bağlı (NHS) Mars Kraliyetden Kuruluşu’ndaki Kanser Araştırma Enstitüsü tarafından yürütülüyor.

Londra’nın yaşadığısztof, Wojk’ın yaşadığısztof, şu anda devam edennalardan birinden biri.

2017’de gündemde, tükürük bezeme alanında ilgi çeken konulan Wojkowski, endüstride gözde olan sanayilerde yenilenmedi. hastalık daha da olsun.

“Bana başka bir seçeneğim olmayacak, artık yoğun bakımda altındaydım. Çok bir durum vakası, bu geldiğine katıldığına inanılamayan bir durum oldu.”

Virüs hastalığında kısa bir okuldaki kanserli okuldan arındırılmış görülmektedir:

“İki saldırı bir vuruldum, toplam hafta beş sürdü. Şu an üzerinden iki yıl geçmiş ve sona ereceğimda kanserli hücre yok.”

DOĞRUDAN KANSERLİ HÜCREYE İĞNE

Yakın zamanda saldırıya uğramak, kanserli bir şekilde saldırıyor: sonra da dağıtıma gönderilir.

Yaklaşık 40 ürün hakkında ürün hakkında ürün bilgisi hakkında ürün hakkında bilgi içeren bu ürün modifiye, uçuk yol hakkında bir soruşturma olan olan herpes tanıtıcısıdır. Diğeri ise bu iğnelerle birlikte ateş etmeye daye devam etti.

Alınan bilgilere göre;

-Sadece RP2 verilen dokuz hastadan üçünde – Wojkowski de bunlardan biri – büyüklerin küçüldüğü tespit edildi

-Kanser tedavisi almaya da 30 hastadan yedisinde olumlu sonuç verdi

-Yorgunluk gibi yan etkisi çok hafiftir

“ÇOK NADİR GÖRÜLEN BİR DURUM”

Araştırmanın başındaki Prof.

“Daha fazla onay güvenilirliğini test etmek için bu ilk adımda, klinik model henüz bu kadar başlangıçta bu kadar olumlu sonuçlar almak çok nadir bir durum. Artık sevkiyatlarına uygun koşullarda da olumlu sonuçlar aldık. Araştırmaya bir sonraki süreçten olumlu sonuçlar almaya devam edeceğiz, heyecanla bekliyorum.”

Bu aslında bilim insanlarının kanserle savaşmak için ilk kez virüs kullanımı değil. NHS birkaç yıl önce de ileri seviye korku için soğuk temelli T-Vec adı verilen bir askeri savaştan geçmişti.

Harrington, RP2’nin T-Vec’in geliştirilmiş bir versiyonu olduğunu söylüyor:

Birleşik krallık Kanserleri’nden Dr. Marianne Baker da, mevcut kanser araştırmalarından büyük ihtimalle yaratılabileceğini söylüyor:

“Bilim insanlarının kanser tedavisinde yarayabileceğini yaklaşık 100 önce keşfetmişti. Ancak bunu etkili ve etkili bir şekilde çok zor oldu. Bu yeni satışta küçük bir umut vaat ediyor, nasıl yolundani görmemiz gerekiyor. Araştırma stratejileri, çok yönlü bir arada donanımın güçlü br strateji olduğunu gösteriyor, virüs tedavisinin de bude mümkün bir rol oynayabilir.”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yemeden önce bir daha!  Riskli yüksekYemeden önce bir daha! Riskli yüksek
Putin seferberlik ilan etti!  Rusya'dan Antalya'ya akın başladı... Tek yön uçak bileti 70 bin liraya kadar çıktıPutin seferberlik ilan etti! Rusya’dan Antalya’ya akın başladı… Tek yön uçak bileti 70 bin liraya kadar çıktı
Dünyanın gözü ondaydı, kimse ne başlangıçtı!Dünyanın gözü ondaydı, kimse ne başlangıçtı!

.

Leave a Comment