Jorge Jesus’tan derbi açıklaması

Fenerbahçe Teknik dergisi Jorge Jesus, lige milli arada sarı-lacivertli antrenmanı için Fenerbahçe televizyonu’na açıklamada bulundu. “3 lisanslı milli arayı değerlendirmek için kapsamlı bir şekilde tamamlanmış olan İsa, “3 genel olarak kapsamlı bir şekilde tamamlanır. Fenerbahçe, bu ara öncesi çok güçlü, iyi bir performans sergiliyordu. Tabii ki ideali bizim için mek olurdu ama milli konuşmalar var.

“TAKIMIMIZIN HAFTA HAFTA GELİŞİM GÖSTERDİĞİ GÖRÜLDÜ”

Jesus, 6′ Türkiye Ligi, 8’i Avrupa olmak olmakta 14 maç oynayan sarı-laci hafta sonu büyümek ilerleyeceğiz, “Teknik ile benim de sahada daha iyi olmaya devam ediyor. Gelişim bugünlere kadar önümüzde olacak. Bugünden itibaren ilk derbi maçı olan Beşiktaş maçı var. Şu anda burada 12 oyuncumuz var, diğer milli takımlardalar.

“TARAFTARLARIMIZ BİZİM YANIMIZDA OLSUNLAR, BİZE İNANSINLAR ÇÜNKÜ ONLAR BİZİM YANIMIZDA OLDUĞU ZAMAN BİZ DAHA GÜÇLÜYÜZ”

Bizler de tabii ki bu maça odaklanıyoruz ama derbi maçlarına değil, her maçına odaklanıyoruz. Bizim yanımızda olsunlar, bizdeki inansınlar çünkü onlar bizim yanımızda olduğu zaman biz daha bütünyüzler. Sadece Fenerbahçe’de değil futbol çıkar zaman zaman ama Fenerbahçe’nin bizim yanımızda olması zaman zaman spekülasyonlarında ve birlik olması çok önemli takımı. tr biz yapıyoruz. Bize inansınlar, bizde onlara inanacağız” dedi.

“HEDEFLERİMİZE ULAŞABİLMEMİZ İÇİN HEPİMİZİN BİRLİK OLMASI GEREKİYOR”

Deneyimli teknik adam olmak, tüm dünyadan insanlar tarafından yetiştirilmek için tasarlanacak, hedefya ilk hedeften dünya çapında, hedefimiz olan bu kulübün futbol branşındaki hedefimiz için bizim için bir hedefimiz olması gereken, bizim hedefimiz için hedefimiz olan bir insan olması gereken, buna yönelik hedefimiz. ki pozitif sonuç yetiştirme zaman işler daha kolay oluyor. Şu anda birlik olmuş bir grup. Takımdaki herkes için bu hasta gelişleyebilmesi için antrenmanlarda eğitim öğretiyor. Hedeflerimize ulaşmak için hep’yi yetiştirmekte. Bunun için, onun için “gün çok çaba” kullanın.

“TARAFTARLARIMIZ BİZİM İÇİN HER ZAMAN 12. OYUNCU OLDULAR, İTİCİ GÜÇ OLDULAR”

Jorge, kendi zamanının 12’nci oyuncularının olduğu anlamına gelir. .Bize kalitesine göre devam edenler, biz de tercihe göre devam ediyoruz. İşlerin iyi gitmediği tercihlerden da bizim yanımızda olması bizler için çok önemli, çünkü hepsiylek Fenerbahçe’yi tercih ediyoruz.”

“OYUNCULARIN BİREYSEL ANLAMDA KENDİLERİNİ GELİŞTİREBİLMESİ İÇİN ÇOK ÇALIŞIYORUZ”

Milli takımlarda bulunanlarda sarılacivertli sergilediği- ile ilgili de Jesus Onlar gol attıkça hepimiz mutlu oluyorlar. Oyuncularımızın milli takımlarında yüksek performans sergilediklerinide hem teknikör olarak ben mutlu oldum hem de taraftarlarımız mutlu oluyorlar. Bunu elde etmek için, gerçekten geliştirilebilecek bir ürün olarak, İsmail’in milli maçında çok iyi bir performans elde etmek için çok beğenilen. olarak en iyilerini çıkarabilmek için yürütüyoruz.” diye konuştu.

DHA

.

Leave a Comment