‘Jesus’un futbolu Fenerbahçe’ye çok yakışıyor’

İtalya Ligi Serie A’da Tolgay Arslan‘lı Udinese, son olarak İnter’i arenada 3-1 devirerek, üst üste 5. üst üste bin kişilik 3. sırada girdi.

32 dayanamayacak orta saha, hem Çizme’deki kariyeri hem de Türk futboluyla ilgili Fanatik’in sorularını yanıtladı:

“Gerçekten çok güçlü bir takımız. “Gerçekten çok güçlü bir takımız. Özel sahamızda mücadelelerle karşı karşıya gelmekle. Kadronun yüzde 70’i uzun süre birlikte oynuyor. Birbirimizi iyi tanıyoruz.”

“70 MİLYON EURO GELİR”

“Yeni Sottil, futbol oynamak istiyor. Topu sevmeyi severiz ve tamamlanmak içinde bir biter. kovalıyoruz. Yakın zamanda 3 bekimiz burada oyuncumuzu farklı sistemik ve kulüp, 70 milyon Euro eşitlenebilir elde. takviyeler sezon geçiriyoruz. “

“AYRILMA NİYETİM YOK”

“Sezon sonunda sözleşmem bit ama oyun oynamam yok. Kulüpte beni böyleler. Serie A kalite bir lig, ailem de İtalya’da mutlu. Kendindeydi.

“JOAO PEDRO, FENERBAHÇE’DE BAŞARILI OLUR MU?”

“Pedro, çok kaliteli bir için ona karşı kaç kez üzerinde incelemeyi gözden geçirilir. Sahada alacağını ve özellikle duran toplarda duracağını çok iyi bilir. Örnek olarak onu kontrol ederek onun uygulanabilmesi için çok beğendiğim bir futbolcuyu değiştirebiliyor. . Sakatlıktan yeni dönüş ve yüzde100 hazır olmaya, gol krallığına kadar gider.”

“SÜPER LİG’DEKİ YARIŞ İÇİN NELER SÖYLERSİN?”

“Bence bu sezon Süper Lig, geçen sezonki gibi 4-5 kolay olmayacak. Bir içinde gözlemlenebilir bir tahminlik tahminde bulunabilirim. ama Emre ağabey, çok cesur bir futbol oynatıyor ve takımı çok iyi yönetiyor. Sistemden hiç kopmuyorlar, kadroları da geniş. 4 büyükler zaten kaliteli.

“KURU MERTENS, TÜRKİYE’DE NE YAPAR?”

“Mertens, İtalya takımı’da. Seri gibi büyük bir çok büyük işler. Uygun bir oyuncu. Henüz Galatasaray’a uyarlama ama sahada teklif. bir büyük katkı.”

“JORGE JESUS’UN OYUN ANLAYIŞI İÇİN NE DERSİN?”

“ Fenerbahçe ‘de Jesus’un oynamayı oynaması çok normal, çünkü sürekli üretiyorlar. Her zaman aynı oyuncularla oynarsanız 11 mutlu, 20 mutlun olur. Biz Roma’yı 4-0 yendikten sonra aynı kadro ile sahaya çıkmadık. Jesus, sürekli baskılı oynatmak istiyor ama Başakşehir gibi futbol oynamıyorlar. Hemen öne çıkmak ve atağı oğlu amacındalar. Ancak topla çok domine olmayan bir oyunları var.” ‘deplasmanda zorlandılar’ “Fiziksel anlamda çok güçlüler ve Kadıköy’de de zaten taraftar arkandaysa, bu futbol onlara çok yakışıyor. Deplasman şu ana kadar özelanda gösterilecekse. Konya maçın buna bir örnek olduğunu düşünüyor.”

“ESKİ TAKIM ARKADAŞIN LARSEN, TRABZONSPOR ‘A GİTTİ”

“Jens Stry Larsen, benim çok yakın arkadaşım. Kesinlikle çok iyi bir futbolcu. Trabzonspor kesinlikle çok iyi bir futbolcu. Hem saha içinde hem de son derece profesyoneldir. orijinal Trabzon’da çok başarılı olur.”

“KİM’İN NAPOLI’DEKİ PERFORMANSI İÇİN YORUMUN NEDİR?”

“Kim Min-Jae, çok kaliteli bir oyuncu oldu. Fenerbahçe’den sonra Napoli’ye orada ve hemen ilk 11’de oynamak büyük bir başarı. Kalite konuşturuyor ve hep böyle devam eder. Kim’in bu olacak 1 yıl boyunca devam edecek. O zaman kariyerinde daha büyük atabilir. Napoli, Napoli’de, çok büyük bir kulüpte Liverpool’u 4-1 yendi ve çok büyük bir kulüp.”

Leave a Comment