Japon basın kuruluşu sobeledi! Yunan tankerleri Rus petrolünü Avrupa’ya taşıyor

Japonya yayınına ilişkin Nikkei Asia, Batıin Ukrayna’dakia Rusya’ya teslim edilecek son zamanlarda Rus petrolünün Avrupa’ya ve nakliyesini sevkiyatını gerçekleştirilecekti.

abone ol

Kuruluşun ay başındaki haberinde, krizn açıktan beri 41 tankerin çıkışlı tankerlerle Yunanistan’da petrol naklettiğini kamuoyuna duyurmuştu.

Haberde Batı Rusya’nın mutfağına ait olmak için kullanılır.

Yunanistan’ın içindeyken gerçekleşmişti ki Lakonya’nda petrolle ilgili transfer Yunanistan bayraklı Sea Falcon ile bayraklı Jak Log.

Son olarak Nikkei Asia, söz konusu haberle gelmekte, transferin detaylarına yer verdi. Nikkei muhabirlerinin olay yerinde görüntüsünde Nagao Riho konuştu.

Görüntüde sivil bir teknede, gemiden gemiye petrol transferinin günlük kara sularına ilerlediğini kaydeden Nagao, elindeki elektronik tablet haritada Lakonya Körfezi’ni işaretledi.

iki tankeri kameraya aldılar

Körfezin Yunan kara sularının dışında olduğu gibi Naga çok fazla sayıda sayılan tekniğin aynısı aynı bölgede toplanmaktadır. Nagao, Yitio bölgesinden körfezin içlerine açıldıklarını kaydetti.

Nakliyatı gerçekleştiren ve tanker olacağı tahmin edilen iki gemiyi kameraya sergileyen Nagao, “Lakonya Körfezi’nde, denizde gemiden gemiye petrol transferlerini gerçekleştiriyorlar.” dedi.

Söz konusu tankerlerin Yunan kara suları dışında olduğu vurgulandı. Yakın çekimde tankerlerin, Hindistan bayraklı “Jag Lok” ile Yunan bayraklı “Sea Falcon” olduğu görülüyor.

Gemiden gemiden benzinli transferine yönelik olarak gösterilenlerden, olaydan öncekilerden farklı öngörülebilir, çıkış limanına geri dönmeye kararni.

Döndükleri limanda yeniden uygulanan Nagao, iki tankeri anımsatarak, “Anlaşılan Lakonya Körfezi’nde gemiden gemiye çok sayıda petrol geliyor” diye düşünüldüğünden kaynak kaynaklarından kaynaklarından aktardı.

Rus limantrol tankerlerin aktar ve bağlantılarıyla temasalarını incelerken, verileri araştırdıklarını araştırmıştı.

Sinyallerden izleniyor

Araştırma, gemiden gemiye transferin başlangıç ​​Yunanistan’ın Akdeniz kıyılarındaki açık suları kapsamıştı. Rotalarını tespit etmek tankerlerden gelen Otomatik Tanımlama Sistemi (AIS) ayrıntılı izlenmişti.

Suyun çizgi ile tankerin dip noktasından uzak mesafeler olarak bilinen ve tanker ağır eşya mekanları “su çekim mekanlarındaki” değişimler, gemiden gemiye ne kadar nakliyat yerleştirmek için kontrol edilmişti.

Avrupa limanlarına giden gemiler

Ay başındaki haberinde Nikkei, ağustos kadarki 6 aylık dönemdeki Yunan kıyıları açıklarında açıklarında süre yıl aynı zamanda ise sadece transfer kayıtlarını bildirmişti.

Refining ile seyahat ederken Rusya’da, gemide olmak üzere geçici açıklarında 23,8 milyon varil petrol işimiş, 4,34 milyon varil transfer olmuştu.

89 geminin limanlara vardığını tespit etti

Yükünü teslim aldığından sonra tankerlerin nereye gittiğine dair sorgulayan ve rota Nikkei, geminin limanlara var saptamış, Yunanistan ve Avrupa’nın başka noktalarına demirden yapılmıştı.

Haberde Yunanistan, söz konusu incelemeyi inceleyin.

Avrupa Birliği’nin kısıtlamaları

Avrupa Birliği (AB) Rus petrolünün ithalatını Şubat 2023’te tamamı yasaklanacak. İngiltere ise aralıkta Rus petrolüne tam ambargo koyacak.

Uluslararası Enerji Ajansına (IEA) göre AB’ye yönelik Rus petrolüne yönelik temmuz 2,8 milyon varil olarak gerçekleşti. Bu, Ocak’ın kıyaslayacağı yüz 26 yolculuk olarak geçiştir.

Avrupa Birliği ve İngiltere yıl dek Rus petrolünün ithalatını tamamıyla yasaklamayı planlarken, Rus petrolünü satın almayı sürdüren işletmeyi eleştiriliyor.

Petrol gosu teknede de gezinmek içinde denizde gezilerin rotalarında gemilerde yer alıyor.

.

Leave a Comment