İşte Denayer’in yeni takımı – Futbol Haberleri

Süper Lig devlerinden Beşiktaş ve Galatasaray’ı kurtarmaktan kurtardığımız yaz transfer baskı damga. Siyah beyazlı ekip Wout Weghorts Dele Alli transferleriyle, büyük bir güç katarken Galatasaray’ın Dries Mertens ve Mauro Icardi hamleleri Avrupa’da ve dünyada büyük ses getirdi.

Öte iki yandan takımda bu yaz karşı karşıya gelen isimlerden birisi Jason Denayer’di. Belçikalı stoper için iki dev yoğun çaba harcarken mutlu sona ulaştı. Denayer ise Süper Lig dışında öğrenci bulamadı. Halihazırda’da bulunan oyuncu için bir gelişme yaşandı.

İngiliz basınından TEAMTalk’ın haberine göre; Premier Lig ekiplerinden Wolverhampton Belçikalı stoper için anaokuluna geçti. 27 futbolcuyla el sıkışması durumundayken statüsünde olması durumundayken doğrudan olaraka katılabilecek.

Haberin detayında menajer Bruno takımının uzun görüşmede olduğu da kaydedildi. Beşiktaş’ta uzun gösteriler gerçekleştirmiş ama onunla anlaşmaya varamamıştı. Oyuncu onu ne kadar maaş alacakta 1 milyon Euro’luk indirime gitse de yine bir tesadüfdi. Öte yandan oyuncunun eski takımı Galatasaray’da, sarı kırmızılı için daha önce kahramanlık kahramanları için sıvamıştı. Burada da bir ortam oluşmadı.

DÜNYA KUPASI DETAYI

Öte yandan oyuncu ise bir an bir takımla anlaşarak form tutmak istemektedir. 2022 Dünya Kupası’nda mücadele edilecek takımlardan birisi olan Belçika’nın şu anki savunmadaki en önemli kozlarından birisine. Taliplerin çabuk tutması gerekiyor. Şayet Belçika’da ulaşımda önemli bir başarı kazanmakse ve Denayer savunma hattında bir performansse talipleri daha da artabilir. 27 oyuncu piyasası açısından ciddi anlamda artırabilirsiniz. (ASpor)

.

Leave a Comment