İstanbul’da cadde ortasında çatışma: 2 yaralı, 3 gözaltı

class=”medyanet-inline-adv”>

Olay, Perşembe günü saat 18.00 sıra Okmeydanı’nda meydana geldi. Edin’in önceliğiyle ilgili cadde üzerinde yürüyen iki kişi, husumetliyle tartışmayı başlatın. Şahıslar husumetlisini caddeyi yasaklamaya başlama ve tokat dövmeye. Kısa bir süre sonra motosikletle arkadaşının darp hedefiyle gelen bir kişiyle çatışmaya başladı. Cadde üzerine düşen mücadelede güvenlik şeridi. Taraflar’a kaçarak izini kaybederken, çevredeki polislerden şüphelenirken bulundu. Dehşet anları ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

İstanbulda caddeye çatışma: 2 gözaltı, 3 gözaltı

class=”medyanet-inline-adv”>

SİLAHLARI ÇEKİP CADDE ORTASINDA ÇATIŞTILAR

İhbar yönünde olacak durumda, gelecekte çok sayıda kovanı göz önünde bulunduracak. esnada E.Ç’nin devam edeceği.

İstanbulda caddeye çatışma: 2 gözaltı, 3 gözaltı

İhbar üzerine adrese giden polis, olayda kullanılan bir tabancayı ele geçirdi. Ardında semtte bir süre çalışan polis, çatışmaya karışan kişilerinden EE tespit etti. Devam eden EE semtteki bir sokak üzerinde yürüdüğü esnada yakalandı.

İstanbulda caddeye çatışma: 2 gözaltı, 3 gözaltı

Şahsın alan polis, çatışmaya karışarak Esat E. ve MAY’nin yaralanarak bilgisine ulaştılar. Eve liderlik polisi, iki şahsıda daktan sonra donanmış donanım için Hastane’ne Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne. Burada, nakliyeleri tamamlanan e., MAY ve yakalanan EE sınıfında emniyete götürüldü.

İstanbulda caddeye çatışma: 2 gözaltı, 3 gözaltı

Emniyette sevkıyatlarının hazırlıklarının ardından “ateşli silahların kanununa” karşı suçlarla adli işlemlerde yapılanlar adliyeye sevk edildi. Alınan Batuhan’ın şahsı hakkında araştırma için sürdürüldüğü öğrenildi.

.

Leave a Comment