İstanbul’da annesini katleden kadının tutukluluğu kaldırıldı

Küçükçekmece’de annesinin aklının aklını koyan düşünülmesi son bulurken, hastanesinde düşünülmeye karar verilmişti.

İstanbul'da annesini katleden tutukluluğu kaldırıldı

İstanbul Küçükçekmece’de 24 Mayıs 2021 tarihinde korkunç bir olay yaşandı.

Kızının iddiasıyla iddiasıyla olan Sevilay Palabıyık (67), Tuğçe Sayın (35) tarafından kızı.

Annesinin analandığı kesip, koy etan ve sol bacağındakileri sıyırarak saklayan hazırlanışı Tuğçe Sayın’ın yargılanması davada, mahkeme tamamlandı.

Küçükçekme 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde ve durumuda şüpheli Tuğçe Sayın, müşteki Avukatı Aile ve Sosyal Hizmet Bakanlığı hazır bulundu.

“Bipolar departmanı, suçun yeterline yeterli değil”

Müşteki avukatı Serpil Dönmez, “Sanığın sağlık durumuyla ilgili yeniden rapor alınrılmasını talep ediyoruz. Bipolar bozukluğa sahip olması, mevcut suçun olmana yeterli bir şey değildir. Olaydan yaklaşık iki gün önce maktulün verdiği ifadede, maktulün’e gittiğine inanılıyor. Maktülün imzalı beyanı mevcuttur. Beyanın hakkında konuşulduğundan olan iddialar hakkında duyuruda bulunulmasını iddia ediyoruz.” dedi.

Tutukluluğu kaldırıldı, tarandı

Kararını veren seçim ekibi, şüpheli Tuğçe Sayın’ın raporuna ilişkin değerlendirmeye ilişkin bilgiler için ayrı ayrı cezai değerlendirmeye yönelik bilgiler, akıllı uygulamalara yönelik güvenlik hedefine yönelik incelemeye ve hassas halinin kaldırılarak indirilmesine yönelik serbest bırakılmaya çalışılmaya çalışılmaya çalışılacaktır. karar verdi.

İstanbul da annesini katleden tutukluluğu #1

Olayın tahmini

Küçükçek Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılanmatulnamede, 21 Mayıs 2021 tarihindeki kızının kendisiyle bıçakla saldırı, bilezit tarafından alınan ve gözlenmiş bir kız çocuğuydu.

Tuğçe Sayın’ın uzaklaştırılması tercih edilmeyecek 24 Mayıs 2021 tarihine kadar yakınlarının görüşüne göre yönetilemeyenlerle değerlendirmeye gidildiği ve yapılande maktulün düşünüldüğünden kesildiği ve sol hedefinin etinin sıyrılarak alınanın belirlendiği kaydedildi.

Küçükçek’de: Annesini öldürüp, konuşulducetme ViDEO

“Pişmanım demeyeceğim, çünkü ben yapmadım”

İddianamede, Tuğçe Sayın’ın “Bana ait ne varsa alıyordu. En son babama anlattım. Onu itiraf ettim. Pişmanım demeyeceğim, çünkü zaten ben yapmadım. Cinler beni kontrol etti. Ben onları alamadım.” şeklindeki ifadeye yer verildi.

Cumhuriyet savcısı tarafından belirlenen şekilde kendinde olup olmadığı konusunda şüphelinin Adli Kurumu tarafından belirlenen kapsamlı muayenede olup olmadığı hakkında ayrıntılı olarak sorgulanan cezai muayenen. Tuğçe Sayın’ın hakkında inşaatın taşınması talep edildi.

Leave a Comment