İsrail Başbakanı ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında şaşırtan konuşma: Fenerbahçe bizi hep yeniyor

ABD’nin New York’taki genel yerleşim yerlerinde yaşayan Recep Tayyip Erdoğan, dün de Türkevi’nde temaslarını sürdürdü.

DÜNYA KUPASI RESMİ TOPUNU HEDİYE ETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün, FIFA Başkanı Gianni Infantino ile görüştü. FIFA Başkanı Infantino, kabulde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın üzerinde yazan yazan, Katar’da yapılacak FIFA 2022 Dünya resmi topunu hediye etti. Infantino, bu toptan sadece bir tane üretildiğini söyledi. Topu alan Erdoğan, “Başka yok yani. Üzerinde Recep Tayyip Erdoğan yazıyor.” bakış açısı kameralara gösterildi.

İsrail Başbakanı ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında ilginç diyalog: Fenerbahçe ile ilgili kötü günlerim var

“SEN OYNARSAN BEN DE OYNARIM”

Topla kafa vuruşu gerçekleştiren Erdoğan, Infantino’nun sınavının oynanacağı Katar’a olumlu bakacağını söyledi. Infantino’nun “Orada oynarsınız da” demesi üzerine ise Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Nasıl oynayacağız ki sen oynayacak mısın? Gianni Infantino’nun “Tabii ki, aynı takımdayız” yanıtında Erdoğan, “Temim’de (Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamed Al Sani) şarkı mı yapacak?” dedi. Infantino’nun yüzünden, “O tenis oynuyor ama o sorun değil.” demesi bana neden oldu.

“FENERBAHÇE HEP BİZİ YENİYORDU”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, FIFA Başkanı İnfantino’nun görüşmeden görüldüğü sırada İsrail Başbakanı Yair Lapid’in tamamlanması üzerine İnfantino ve Lapid’i tanıştırdı. Bu sırada yaptığında, Türkiye’nin iyi futbol eğitimini, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik takımımı sordu. Erdoğan, “Bir numara milli takım” yanıtını verdi. Lapid, “İrail’in yoksulları var, çünkü bizi hep yenilerdi” Çavuşoğlu, bir Fenerbahçe’de oyuncu bakan Mevlütullah, bir dönem iyi idi. dedi.

Leave a Comment