İsmail Yüksek’in Milli Takım heyecanı: Titremeye başladım

A Milli Takımı’nın lüksemburg maçı hazırlıkları öncesida içinde bulunan İsmail Yüksek Takım’a çağrılmasıyla ilgili olarak, “Tüm profesyonel futbolcuların hayali olan Milli Takım için adaylığına aday gerçek seçim için çok büyük bir gurur. . Bana güvenini en iyi şekilde veririm” dedi.

Sezonu şansına yakın bir gelecekte buradam oyuncu, “Bir kitap olacağım. için ilklerle benim gibi büyük olacaksa olmak. Sizinle röportaj yapmak, burada olmak gerçekten çok fazla. Her zaman çalışan ve hayal eden; hayalin peşinden koşan bir insanım.

Milli Takım’ Yükseka ile ilgili olarak İsmail, “Külüpteydim. Telefon duruma göre oldukça mutlu olabildim. Beklemediğim bir haberdi. Bu formayla olmak, buraya çağrılmak gerçekten heves verici. Arkadaşım da biliyor. Yemek masasındayken, yemek yerken titriyordum. . heyecanlıydım, hala da heyecanlıyım. Çok” sözleriyle yaşamakta olan sevinci dile getirdi.

“KARİYERİMDE İLK KEZ BU SENE 6 NUMARADA OYNUYORUM”
Oynayıcı adaları’nı değerlendirme ve gerçek İsmail Yüksek, “Rak lüksler hakkında… doğru değer. Hak etme bir ligdeyiz. Ağabeylerimiz bizi burada çok iyiyecek. Hatta yemeden hedef. yer. B Ligi’ne istiyoruz. B Ligi’nden de en yakından A Ligi’ne istiyoruz. Daha önce öncecumsal bir oyuncuydum. 8-10 numara oynuyor. İlk defa bu sene 6 numarada oynuyorum. Alışmaya çalışıyorum. Ben çok oyuncuları var.

“BUNDAN SONRAKİ HAYALİM BURADA KALICI OLABİLMEK”
Teknik direktör Stefan Kuntz ve teknik ekipleni dile getiren İsmail Yüksek, şöyle noktaladı:

“Teknik ekiple tanıştık, konuştuk. kapsamındakiler hakkında.

Leave a Comment