İsmail Kartal Samsunspor’dan servet istedi

Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra henüz bir takım çalıştıryan İsmail Kartal, 1. Lig ekibi Samsunspor’dan 2 milyon euro sağlanamadı.

İsmail Kartal, 2022-2023 başlamayla birlikte “Süper Lig ekibiyle başlatılmaya başlandı. Ankaragücü ve Hatayspor ile adı geçen kartal, sürpriz bir takımla görüşme yaptı.

Bayram Bektaş iletmek için Samsunspor teknik direktörlük görevi için gündemine İsmail Kartal’ı ve görüşme yaptı. Yapılan görüşmede İsmail Kartal’ın öğrenim gördüğü, Samsunspor’un masadan kalkmasına neden oldu.

İsmail Kartal Samsunspor'dan servet istedi #1

Maaş isteğini şok etti

Ajansspor’un haberine göre, Başkan Yüksel Yıldırım’la görüşen Kartal, Samsunspor’dan geçmişi 2 milyon euro (36 milyon TL) istedi. Deneyimli teknik direktör’ın görünüşü örnek olan yıldırım gibi bir sürpriz olacak.

İsmail Kartal Samsunspor'dan servet istedi #2

Hedef Kenan Koçak

Samsunspor’da teknik direktörlük görev için gelen son, A Milli Takım ‘da Stefan Kuntz’un alanı Kenan Koçak oldu.
Öte yandan; Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’ın ilk olarak Aykut Kocaman’la görüştüğü, Kocaman’ın bu sezon olduğu belirtildi.

İsmail Kartal Samsunspor'dan servet istedi #3

Samsunspor 7. sırada

1. Lig’in ilk 6 haftasında 2 galibiyet, 3 beraberlik ile 1 mağlubiyet elde eden Samsunspor, 9 puanla 7. sırada yer alıyor. Karadeniz takımı, milli ara turnuvasında Gençlerbirliği’ni konuk edecek.

Leave a Comment