İrfan Can Kahveci: Burayı çok özlemişim

A Milli Takım’ın Lüksemburg ve Faroe Adaları maçları hazırlıkları sürüyor. Bugünkü antrenmanda İrfan Can Kahveci açıklamasında bulundu.

Uzun bir aradan sonra burada yaşamak çok çok istiyorumdiyen İrfan Can Kahveci şöyle konuştu:zaten çok özlemişim. Aile ortamı. Çok güzel arkadaş var. Genç kardeşlerimize gelir getirmeye çalışıyoruz. Allah gol yemeden bu Uluslar Ligi’ni tamamlıyoruz. Hedefimiz 2 maçı 6 puan.

Benim açımdan onun yolunda gidiyor. İnşallah burada bunu sürdürebilirim. Sakatlıklar ve performans düşüklüğü çok oldu. Her zaman milli bayrak için mücadele etmek benim için gurur verici.”

“Dünya kupasında favori maç kim?” sorusuna İrfan Can Kahveci, “Benim favorim takımım her zaman Türkiye“yön verdi.

Taraftarın sahada bol şut atma görüşüne göre de orta saha, “Kendi olarak iyi olarak satın aldığınızda maça çıkabiliyorum. Çok şanssız. Allah’ın her şeyi daha fazla denerim“kullanmak.

“ÜÇ SENE GEÇTİ ARADAN”
A Milli Takım’ın Lüksemburg ve Faroe Adaları maçları öncesi kadroya çağrılan Serdar Gürler, eğitimda bulundu ve “Gol yemeden seriyi devam hevesi” dedi.

Yeniden Milli Takım’a çağrılmasıyla ilgili olarak Serdar Gürler, “yıllar mutlu ve gururluyum. Üç sene geçti aradan. Milli takım için emek vermek büyük bir gurur ve onur” açıklamasını yaptı.

Oynadığı çok oyunculu olmasıyla ilgili olarak 31 oyuncu, “Kanatlarda, Türkiye ve Avrupa’da kendini kanıtlamış çok iyi ve üst düzey oyuncular var. Hocamıza bu avantaj sağlanabilecek durumda. Elimden gelini. Çok gol atıp gol yemedik. Bunu istiyoruz. Ben de buna bir şey yaptım ne mutlu bana“kullanmak.

Takımdakien incelenecek Serdar olarak Gürler olarak kaydedilmeyecek, “İyi oynayanı hoca oynatıyor. 13 maçın 10 tanesini çalıştırmam. Herkes aynı seviyede. Hoca bir tercih yapıyor. Bazen zorlu periyot bizi yoruyor. Hocamız bizi iyi hazırladı. Çok iyi bir sezon yapacak ve böyle devam edeceğiz. Amacımız gol yememek ve bu seriyi devam etmek. Önceki maçlara göre de aynı sayıda gol atmak istiyoruz. Ben burada çok mutluyum. Antrenmanda okumaya bakacağız” sözleriyle umutlu konuştu.

Leave a Comment