iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’i tercih etmek için 7 neden

En iyi telefon markaları arasında Apple, onun zamanında başarılı ve kaliteli modeller üreterek insanlar takdirini kazanıyor. Apple en çok satan iPhone 14, iPhone 14 olan ürünler ve iPhone 14 Pro modellerinde sunulan özellikler sunuyor. Güçlü pil ömrü, uzun ömürlü, ekran kalitesi ve dayanıklılık gibile dikkate değer modellerin özellikleri bakımından zengindir. Dinamik Ada, gelişmiş kameralar, her zaman ekran ve yeni çıkış yapan A16 biyonik sistem; aramayı keşfetmeyi bekliyor. Hazırsanız iPhone 14 serisi akıllı telefonları incelemeye.

Apple iPhone 14


iPhone 14 ve iPhone 14 Pro İncelemeleri

Apple iPhone 14’ün teknik özellikleri


Apple iPhone 14 serisi içinde zengin özelliklerle karşımıza çıkan Apple iPhone 14, teknik özellikleriyle kullanıcıların beğenilerini kazanacak bir dolu tanıtım sunuyor. 6.1 ekran boyutuyla geniş OLED ekran ekran cankurtaran modeli, Super Retina siyah renkli ve beyazlarının en görüş tonda izlemesini sağlıyor. Ayrıca cihaz, 1170×2532 full HD çözünürlüğe ve 60 Hz ekran hızına sahip. Modelin 128, kullanım seçeneği 256 ve 512 GB’dir. Renk konusunda kırmızı, mavi, siyah, mor ve beyaz gibi güneşi sevenleri severler. 12 MP çift kamera sistemiyle merak uyandıran model, F1.5 açıklığına sahip. Cihaz, ön kamerada da 12 MP çözünürlük sunarak başarılı selfieler sağlıyor. 3279 mAh pil gücüyle dikkatleri üzerine toplayan model, 20 watt gücünde hızlı kullanımları destekler. Ayrıca, sağlamlık özelliği de bulunuyor. 6 GB RAM’e sahip Apple iPhone 14, 6 çekirdekli A15 biyonik kullananlar. Alüminyum malzeme kalitesiyle darbelere karşı dayanıklılık bir yapı sergiliyor. Apple iPhone 14’ün IP68 derecesinde suya dayanabilecek durumda bulunuyor.

Apple iPhone 14’ün avantaj ve tedavi edicileri


Modelin kullanıcıyı mutlu eden yerlerde bulunuyorlar. halk bazı:

 • Apple iPhone 14, ön çıkış yapan tüm iPhone modellerinden daha fazla pil ömrüne sahip.

 • Dayanıklı malzeme kaliteli ve güvenli özelliğinden dolayı kullanılır.

 • 172 gram ağırlıkla Pro modelden daha hafif olan Apple iPhone 14, çok daha kolay taşınıyor.

 • 14 serisi iPhone modelleri arasında en ucuz model olan Apple iPhone 14, fiyatına uygun şeyler sunuyor.

çocukken da bulunuyor:

 • Modelin Apple iPhone 13 tanıtılan A15 biyonik işlemeyi gerçekleştirme bir hedef.

 • Apple iPhone 14’te kullanıcılar tarafından tercih edilmesi her zaman ekranda olması açısından olumludur.

 • İlk defa 14 iPhone modelleriyle gelen Dinamik Ada serisi ne yazık ki Apple iPhone 14 modelinde bulunmuyor.

Apple iPhone 14 kullanıcı kullanımı


Apple iPhone 14 kullanıcısının en çok memnun olduğu nokta oluyor, pil uzun süre yetmesi. Aynı şekilde hızlı kullanım özelliğinden dolayı kısa olması nedeniyle anlatılmak istenmektedir. Apple iPhone 14 kullananlar ulaşım Pro modelinde gibi 6.1 genişler. Modelin fiyatlarının çok yüksek olduğu söylenmektedir ancak şu anda bulunuyor. Modelin kamera özellikleri genel olarak memnun etse de profesyonel kameraları tarafından kullanılanlar yetersiz. Apple iPhone 14 kullanıcı yorumları arasında en çok düşünülmesi gereken A15 biyonik işlemeyi kullanmayı tercih ediyor. A16 biyonik sistemiyi donatmak istediğini belirtiyor.

Ürünü İncele

Apple iPhone 14 Pro


Adsız tasarım - 2022-09-21T101049.260

Apple iPhone 14 Pro’nun teknik özellikleri


Apple iPhone 14 modeline görsel olarak kullanılan Apple iPhone 14, güzel özelliklere sahip olan Apple iPhone 14 kullanıcılarına kaliteli bir akıllı telefon vadediyor. 6.1 ekrandakindeki OLED ekranla Apple iPhone 14 modeliyle benzeşse de model, ekran özellikleri daha gelişmiş özellikler sunuyor. 1179×2556 full HD piksel ve 120 Hz ekran hızıyla sürükleyici bir ekran canlandırıyor. Super Retina XDR yanı sıra her zaman sergilenen özelliklerde şık bir tasarım ve pratik özellikler sunuyor. 6 GB RAM kapasitesiyle öne çıkan Apple iPhone 14 Pro’nun en önemli özelliği, Apple’ın en sistemli sistemi olan A16 biyonik sistemiyi gerçekleştirme. İlk defa Apple iPhone 14 Pro modelinde kullanılan A16 bionic, yüksek performans ve güç yönetimi konusunda bir performans sergiliyor. 3200 mAh pil kapasitesiyle Apple iPhone 14’lük modeli, sistemi sistemisi sayesinde pil avantajı bir kolaylık kullanımıyla uzun pil kullanımı sunar. Ayrıca hızlı ve güçlü özelliklere sahiptir. Modelin 128, 256, 512 GB kullanım alanı içinde mevcut. Altın, mor gümüş ve uzay renkı renk seçeneğiyle sunulur. Apple iPhone 14’ün öne çıkan en iyi biri de klasik çen tasarımı içinde Dinamik Ada sahip olması. Ön kamera ve Face ID sensörünün bulunduğu Dinamik Ada, tercihlere göre büyültülüp küçültülebildiği gibi zamanlayıcı, müzik albümü ve kapsamlı zamanlayıcılar pratik bir şekilde gözlem yaparsınız. Paslanmaz çelik malzeme kalitesiyle kullanıcılara güven veren modelin IP68 dayanıklılığı da mevcut. Modelin öne çıkan en önemli özelliği ise kamera içi yer alıyor. Ön kamerada 12 MP, arka kamerada 48 MP değeriyle profesyonel bir deneyiman modeli, 1.78 açıklığıyla kullanım takdirini kazanıyor. Aynı çok tercih edilen gece modu ve modellerinde önemli bir kalite farklı yaratılmış en iyi fotoğrafların profiline kavuşmuş.

Apple iPhone 14 Pro’nun avantajı ve tedavisi


Apple iPhone 14 Pro, fayda özellikleriyle fayda sunarak kullanıcılarını memnun ediyor.

 • Apple iPhone 14 Pro, Apple en güncel ve tüm sistemlerini A16 bionici kullanarak performans sunuyorlar.

 • İşleyişi sayesinde pil gücünü destekleyen modeller, 23 saate kadar video oynatabiliyor. Kullanıcılarını düşünmekle uğraşmadan kurtarıyor.

 • Model, Dinamik Ada özelliği sayesinde klasik tasarımına yeni bir soluk kazandırıyor. Dinamik Ada’nın bir kullanıcı da kullanım tercihine göre özelleştirilebilmesi.

Modelin ise:

Apple iPhone 14 Pro’yu kullananların yorumları


Apple iPhone 14 Pro kullanıcı yorumlarına teknik özelliklerden bahsedildiği görülmektedir. Dinamik Ada ve her zaman sergileme özellikleri nedeniyle kendi tarzlarına uygun ekran yapabilir. Arabada öğleden sonra saat veya Dinamik Ada üzerinden seyir kontrolü gibi özellikler, seyirciler gibi bir telefon gösterileri sevenleri seyrediyor. 6 GB RAM ve Apple A16 Bionic, kullanıcılardan çok daha kapsamlı ve kullanımlarını tercih ediyor. Apple iPhone 14 modelinden biraz daha az yakın bir deneyim eleştiriyor. Pro modelinde yüksek pil gücüyle tasarlanmadığını belirtiyor. Kullanıcı yorumları en çok kameraların başvurularına değiniliyor. “Neden Apple iPhone 14 Pro almalı?” sorularına yanıt olarak modelin başarılı fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştirmekten ibarettir. Modelin en çok eleştirildiği. nokta ise fiyat konusunda oluyor Ancak bazı teknik özelliklerden faydalanabileceğim için fiyatını tahmin edeceklerini söylüyor.

Ürünü İncele

Apple iPhone 14 Pro Maks

Adsız tasarım - 2022-09-20T160208.118

Apple iPhone 14 Pro Max’in teknik özellikleri

iPhone 14 Pro’ya kıyasla daha büyük olacak şekilde donatılacak iPhone 14 Pro Max; 160,7 mm mutfak, 77,6 mm genişlik ve 7,85 mm derinliğe sahip. Ağırlığı 240 gram olan iPhone 14 Pro Max’in ramı da 6,7 ​​inç. iPhone 14 Pro’ pikselinin 2556 x 1179 pikselinde görünen Pro Max modeli 2796 x 1290 piksel olarak karşımıza çıkıyor. İki model de de Dinamik, 120 Hz’e kadar uyarlanabilir hızına sahip ProMotion teknolojisi, HDR ekran, True Tone, Geniş renk seçmiş (3), Haptic Touch, parmak izini hedefle, yağdan çıkarma, fazla dil ve işaret aynı anda aynı anda damgalanır bulunuyor. iPhone 14 Pro Maks; 29 saate kadar video oynatma, 25 saate kadar online video oynatma, 95 saate kadar ses çalma gibi güçlü pillerle serisinin diğer modellerinden ayrılıyor.

Apple iPhone 14 Pro Max’in avantajı ve tedavisi

Modelin şantiyelerinde ancak en öne çıkanlar şu şekilde;

 • iPhone 14 Pro Max’in ekran, bir akıllı telefondaki en parlak ekran.

 • iPhone 14 Pro Max, serinin diğer modellerine kıyasla en uzun videoyu talep ediyor.

 • Ekranı güç kazanımı hale getiren bir yeni teknolojiye sahip olan iPhone 14 ekran özellikleri serisinde ekran sürekli açık kalacak ekrandaki içindeki.

Modelin ise;

Apple iPhone 14 Pro Max kullanıcı kullanımları

iPhone 14 Max kullananların yorumlarına, cihazdan son derece memnunuz Pro. Özelliği iyileştirmesinin çok uzun süre dayanması ve yarım saat gibi kısa bir süre içinde %50’sinin dolması beğenilmiş. Öte yandan sinematografik çekimlere sahip film en çok alan özelliklerden. Büyük telefon modellerinden hoşlananlar iPhone 14 Pro Max’in büyük ekranını satın aldıklarını belirtmiş. Ekrana göz önünde bulundurulmadan.

Ürünü İncele

Apple’ın gururunu tanıttığı iPhone 14 serisi akıllı telefonların modelimize göre, teknoloji harikası bu araçlar için 7 nedeni sırala göstermek:

 • iPhone 14 serisi, aday olmaya kadar ki en güçlü iPhonelar olarak karşımıza çıkıyor.

 • 48 MP ana kamera, ön TrueDepth kamera, görünüşlere göre mümkün olan Ultra Geniş kamera ve bir görüntü kanalı olan güçlü görüntüleyici sistemiyle fotoğrafları ve videoları çekmenizi sağlamakta.

 • Hayat için kullanışlı araçlara sahip: Uydu üzerinden trafik ile trafik kazası algılayabilen görüşler.

 • Ekrana yönlendirme veya yönlendirmeyi kullanmadan her zaman açıkınızı ekran.

 • Akıllı telefon sektörü bir ilk olan güvenlik servisi bulunuyor.

 • iPhone’daki en uzun pil ömrüne sahip olmayı da atlamayalım.

 • Her kullanıcının zevkine uygun olarak resimlerin içinde bulunan iPhone 14 serisi akıllı telefonların beğenilen ve çok beğenilen.

Umarız önerdiğimiz beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya gidecekler, Mynet ilişkilerinden/komisyon elde edebilirler. Mynet’i satın almaktan satın almayanlardan olmayanlardan.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Resmen duyurdu! Yüzde 45 verecek, para kazanabileceksinizResmen duyurdu! Yüzde 45 verecek, para kazanabileceksiniz
Erzurum Atatürk Üniversitesi'nde yangınErzurum Atatürk Üniversitesi’nde yangın
Cebindeki oğlu parayla kazı kazan aldı! Büyük sorunun sahibi olduCebindeki oğlu parayla kazı kazan aldı! Büyük sorunun sahibi oldu

.

Leave a Comment