iPhone 14 batarya kapasiteleri ortaya çıktı!

Apple, eğlence ile birlikte hafta sonu yeni iPhone 14 modellerini tanıtmıştı. Yeni akıllı telefon modellerinde sunuman öne çıkan özellikleri bizlerle paylaşan marka, batarya kapasiteleri konusunda ise yapmamıştı. Ancak yeni telefonların batarya kapasiteleri Çin’de ortaya çıktı.

Bir model dışında batarya kapasitelerinde var

Apple, tanıtımda yeni akıllı telefon modellerinin kapasitesi hakkında net bir yapmamıştı. Teknoloji devi dört, iPhone 14’ün kendine özen göstermemek için bir model olması yetindi.

Apple, iPhone aboneliğine başlıyor!  Tarih dışarı çıktı

Apple, iPhone aboneliğine başlıyor! Tarih dışarı çıktı

Elma, ürünleri için kullanımlarını test ediyor. Bu fiyata aylık iPhone kiralamak mümkün olacak.

Apple’ın web sitesindenki teknik saate göre ve iPhone 14, iPhone 14 Pro Max modelleri, çevrimdışı daha video için eşdeğer iPhone modellerine kıyasla 14 bire kadar uzun pil ömrü sunar.

iPhone 14 Plus’ın ise direkt bir selefi için için ise bu telefon hakkında net bir deneme yapılamıyor. İlk tanıtımda, iPhone 14 Plus kadar en çok pil ömrüne sahip Apple markalı telefon olarak nitelendirilmişti.

Ortaya çıkacak yeni iPhone 14 modellerinden daha büyük batarya kapasitesi ile geliyor. Öte yandan iPhone 14 Pro Max, 13 Pro Max’e göre daha az batarya kapasitesi ile şaşırtıyor. Apple’ın daha az kullanım ömrü 1 saat kullanım ömrü sunması da bir başka ayrıntı olarak ortaya çıkıyor.

iPhone 13 batarya kapasiteleri:

iPhone 14 batarya kapasiteleri:

  • iPhone 14: 3.279 mAh
  • iPhone 14 Artı: 4.325 mAh
  • iPhone 14Pro: 3.200 mAh
  • iPhone 14 Pro Maks: 4.323 mAh

Yüklemek için iPhone 13 ve iPhone 14 modellerinin batarya kapasitelerini yukarıda bir araya getirdik. Görül gibidüğü iPhone 14 Pro Max dışındaki tüm modellerin batarya kapasiteleri durumda. Yeni telefonların patlaması da bekleniyor.

Peki size iPhone 14 modeli ne ürün? Görüşlerinizi yorumlarınız hakkında yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Leave a Comment