iOS 16.1 ile Sabit Şarj Göstergesi Değişiyor

iOS 16.1 için yayınlanan yeni bir beta sürümü güncellemesi, iPhone’lardaki pil göstergesini yeniledi. Ekranın sağ tarafında yer alan ikon, artık doluluk yüzünden alan.

ABD eğitim teknoloji devi Apple’ın kısa bir süre boyunca kullanıcıların hizmetine sunulması iOS 16, sorunla birlikte geldi. Bu işlemler arasında olanak sağlamak çok ciddi bir hata olduğu için kullanıcılardan yararlanmaya yönelik saldırılara vuran kopyala-yapıştırıcı gibi sistem küçük hatalarlarda vardı. Elma şu sıralar, bu sorunlar çözmek için uğraşıyor.

iOS 16, bölümün yanı sıra kullanıcılarıyla de gündemden düşmedi. Örneğin pil göstergesi. Öyle ki iOS 16, pil yüzdesini de gösteren yeni bir gösterge ile geldi. Ancak bu kez de evde görünen bölüm sabitlenmiş hale getirilmiş. kayıtlı ise bu duruma getirilmeye çalışıldı. Kullanıcıların genel talebi, pil yüzdesi düştükçe pil ikonundaki doluluk içeriğiydi. Elma, ihtiyaçları için ihtiyaç duyulmamış gibi görünüyor.

iOS 16.1’in beta sürümü, işlev pil’yle geldi!

iOS 16.1 beta

Apple, iOS 16.1 için yeni bir beta sürümü güncellemesi yayınlamak ve güncellemek, kullanıcılardan faydalanmak hareketli doluluk içerir. Ancak güncellemedeki tek yenilik bu değil. öyle ki, kilit ekranlarında da pil yüzdesini görebilecekler. Bu teknoloji iOS 15’te olduğu gibi denemekte fayda var. kullanıcıların gereksinimleri karşılanmış olacaktır.

İLGİLİ HABER

Apple’dan iPhone 14 Pro’nun ‘Titreyen Kamera’ Sorunu Hakkında Açıklama (Sorun, Bir Süre Daha Devam Edecek)

Apple, iOS 16.1’in bittiği zaman yayınla açıklamadı. Bu, çok uzun bir süre beklenmeyecek. Zira iOS 16, şu durumdaki durumdaki kullanıcıda, bir için pek de iyi durumda değil. Bu çözülecek hale gelmesi için gecenin tamamlanmasının gerçekleşmesi gerekiyor. Özetle iOS 16.1, birkaç gün içinde yayınlanabilir.

Leave a Comment