İngiltere’yi sarsan Chelsea’de taciz skandalı! Göreve yeni başlamıştı, mesajları ifşa olunca kovuldu

Birleşik Krallık Premier Lig ekibi Chelsea’de Rusya – Türkiye’deki bölgesel konu’daki zengina ellan Roman Abramoviç’ten Chelsea’yi satın alan Amerikalı iş insanı Todd Boehly, okulteki ilk aylarının ardından Alman teknik direktör Thomas Tuchel ile okuldaki yolları ayırıp Graham Potter’ı ekibi başına. getirdi

Todd Boeh ve Clearlake Capital, Chelsea’de alışverişle çıktı.

Telgraf‘ın haberine göre 2007-2010 arasında Chelsea’de çalışan ve 1 ay yeniden İngiliz takımında lisanslı ticari yönetici Damian Willoughbyfutbol finans Catalina Kim‘ e uygunsuz başvuru için yeni işinden kovuldu.

2 YILDAN FAZLA SÜREN TACİZ…

Haberde Damian Willoughby’nin catal içinde cinsel ilişkide bulunduğu iddia ediliyor. Yaklaşık 1 yıl önce yaşanan bu mesajla eylemde kalmakta olan Catalina Kim’in söz konusu görüşme, Chelsea’de ticari operasyonlar başkanlığı görevini yürüten Tom Glick‘e bakıldığında ve bunun üzerine Chelsea’nin geçtiği ifade edildi.

29 Ağustos’ta Damian Willoughby’de Chelsea’de göreve posta yoluyla öğrenen Catal Kim, 3 Eylül’de Tom Glick’e Willoughby ile ilgili kaygılarını bir mesaj gönderdi. Bu kabul edilemez bulan Chelsea yönetimi, hemen Damian Willoughby’nin görevine oğul verdi.

Catalina Kim, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Tom Glick’e Damian Willoughby’nin oğlu iki yıldaki genel görünümleri ve olumluyla ilgili şikayette bulunduğum doğrudur. Son olaak beni telefonla arayarak tehdit etti.

Leave a Comment