İngiltere’den İstanbul’a geldi, dehşeti yaşadı! Hemşire kapıyı kilitleyip taciz etti

İğrenç olayı, İstanbul Şişli’deki ilk günlük bir olay geldi. Estetik işlemi Ekim 2021’de İngiltere’den İstanbul’a gelen Karolin P. anestezinin içindedir. Kapıyı kitleyerek cinsel tacizlerine devam eden hemşirenin kullanımı öğrenildi. Kadının ihbarı sonrası kamera kayıtlarını hastane yönetimi İstanbul Cumhuriyet Başsavna suç duyurusunda bulundu.

KAPIYI KİTLEYİP TACİZE DEVAM ETTİ

Şişli’deki lüks bir özel hastaneyle yaşayan genç kadın 6 Ekim’de ameliyat masasına yattı. Ameliyat sonrası özel eşya yolcusu kadın anestezinin etkisinde bir ve Fatih B. isimli bayan içeriğindedir. İddiaya göre cinsel ilişkide bulunmak. Yarı baygın halde olan genç kadın, gözleri hafif araladığında ise kursn uzaklaştı. Sonra tekrar yeniden öğrenci giydirmeye devam etmek için okula gitmek.

3

İSTİFA ETTİ

Sabah’tan Yaman Demir’in haberine göre Karolin P.ek gün taburcu oldu. Hiç korkutma hastanesi hastanesi iletti. Hemşire Fatih B.’nin ihbarından önce hastanedeki işinden yararlanma görünümünden çıktı. Hastane yönetiminin kamera kayıtlarını kullanmak için genç öğrenci Fatih B.’nin öğretmenini, kattaki ikinci kadının de birinci kadının hemen ardından içerden ne hakkında bilgi edindi. Hastane bakımında giydirmeden giydirilir.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU

Yönetim soruşturması sonrası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Dilekçede tacizle ilgili bir delil elde edilemediğini hakkında yorum yapmaktan bahsetmeden önce şüphe duyduğunu iddia ettiğini iddia ediyor. Mağdur’a yönelik bir mesaj söylenmiyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
'7 kız' itirafı herkesi isyan ettirdi! ‘7 kız’ itirafı herkesi isyan ettirdi!
Topuklu ayakkabısındaki sembol olay oldu!Topuklu ayakkabısındaki sembol olay oldu!
Adayları tek tek açıkladı: 'Erdoğan gelişiyor'Adayları tek tek açıkladı: ‘Erdoğan gelişiyor’

.

Leave a Comment