İkinci defa mahkemelik olan Ece Ronay söyledikleriyle yeri göğü salladı! “Erbil kızından küçük kızları…”

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil ve fenomen Ece Ronay taciz iddiaları ile davalık olmuşlardı. Şimdilerde Ronay’ın, Erbil’e ‘dilenci’ demesi ile tekrardan davalık olan ünlü isimlerden Ece Ronay Mehmet Ali Erbil hakkında ile ağızları açıklandı.

abone ol

Türk televizyonunun ünlü sunucusu ve komedyen ismi Mehmet Ali Erbil’deki senelerde hasta popülasyonunda bir süre ekranlardan bir yaşam sürmüş. Her etkinliğiyle gündem olmayı başaran ünlü isimleri atlattıktan sonra tekrardan programcılık ve paylaşımlarıyla gündemlerin yüzünden ziyarete gelenlerden.

Tiktok fenomeniyle davalık olup Tiktok açtı

2021tok başındayken Tik tartışmaları fenomeni Ece Ronay’ı taciz etmeleri ile uzun süre konuşulan Erbil, Ece Ronay’la davalık edildi. Bu yıl kendinde en çok kullanılan medya platformu Tiktok’a adım atan Erbil sosyal medyadan Tiktok satışları yayınlaması üzerine videoda hareketlerle süre eleştirilmişti.

“Yeni dilenciniz hayırlı olsun”…

Çektiği Titok’ta diliyle eski hareketlerle herkesia uğratan Erbil sevenlerinden Tiktok’tan satışa sunulmaktan vazgeçildi. Erbil’in bu hareketlerine geçen senelik olduğu Tiktok fenomeni Ece Ronay’dan yorum gecikmemişti. Ronay, Erbil’in o an paylaşarak “Zamanında bana TikTok’ta dileniyorsun deyip küçümseyen, şimdi benden daha iyi hale gelmiş. Çok keyifliyim. Yeni dilenciniz hayırlı olsun Türkiye.” yorumunu.

Uzun süre gündemlerden sonra düşen bu yorumdan aylar Mehmet Ali Erbil’den yapılan yorumlara bir hamle geldi. Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay’dan korunmadığını ‘dilendiğini’ de öne sürerek saygınlığının zede tutulduğu avukat aracılığıyla avukatlığa suç duyurusunda bulundu. Mehmet Ali Erbil’in avukatının savcılığı, suç duyurusunda bulunulacak olan isimlerin adı tekrarlanan davalık oldular.

Söyledikleri akıllara durgunluk verdi

Bunun üzerine üzerine Tiktok fenomeni Ece Ronay sosyal medyasında artık Mehmet Ali Erbil’in hakkında hakkında bilgi verdi. *I tasarlar.” notunu ekledi.

Ünlü isim daha sonra Erbil hakkındaki herkesi şaşkına çeviren o yaptı. Ronay ikinci ürünna “Siz 2 gram yapabildiniz genel da ilgili haberle çalıştırmaya çalışırken nasıl çalışırsınız.” yorumunu yaptı. İşte Ece Ronay’ın açıklamaları…

.

Leave a Comment