İki kişinin dikkati olayı ortaya çıkardı! Hakan Asilkan’ın cansız bedeni bulundu

Antalya Manavgat’ta izni olmayan cumadan beri haber alınamayan 22 Hakan Asilkan’ın cansız kaldığı bulundu. Olay hakkında 2 kişi kuru otlar arasında ışığın yanan bir görünümü’ın ortaya çıkardığı çıkarken Asilkan cansızlığın varlığının haberini sevenleri ve yaşanmış olaylar yerine akın etti.

AW710398_01

Hakan Asilkan

İKİ KİŞİNİNİ OLAYI ORTAYA ÇIKARDI

Ululan mevkiinde yoldan geçmekte olan 2 yoldaki çalılıklar arasında lamba yanan bir araçla savunma. Yaklaşıp motora bakan iki kişi motorun bulunduğu yerde yatmakta olan bir kişiyle 112 Acil çağrı Merkezi’ni aradı. İhbar yönündeki yerinde 112 sağlık ekibi, polise sevk edilirken, sağlık hakkında muayenede bulunduğundan şüpheleniyor. Yapılan incelemede, yerde cansız araştırmadan cumadan beri olan ve her yerde Sanayi Sitesinde boyacılık yapmakta olan, Hocalı Mahallesinden Asilkan olduğu belirlendi. Hakan A Tıpsız olması, Jandarma Yeriykan’ın incelemesi, Cumhuriyet Savcısı ve Adli Tabibin incelemelerinin ölümünü kesinin belirlenmesi Kurumuna gönderildi.

AW710398_05

AKIN ETİLER

Hakan As’ın cansız kaldığının haberini bildiğini ve yaşadığı olayları yerine akın etti. Yolun planlanann olay yerine geçmek isteyenler D-400 karayolunda zaman zaman aksadı. Jandarma herhangi bir kazaya yetiştirilmemesi için sürekli vatandaşları uyardı. Kalabalıkların içinde bulunan akrabaların ağıt yak gözlendi.

AW710398_03

ANNESİ VE BABASI ACI HABERİ YOLDAYKEN ALDI

Hakan Asilkan’ın anne, baba ve iş ortağı, Hakan’ı ulaşımla ulaşımla ulaşımla yolculuk etmek acısıyla giderdi. Haberi alan anne ve babanın yolda Manavga’a gitmek üzere yola çıktıkları bildirildi.

AW710398_07 (1)

AW710398_06 (1)

Kaynak: İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Meteoroloji uyardı!  17 il için sarı alarmMeteoroloji uyardı! 17 il için sarı alarm
Özdağ'dan Bakan Soylu'ya sert sözler!  'Telefonda, bir küfürleşme yaşandığının haberinin verilmediği'Özdağ’dan Bakan Soylu’ya sert sözler! ‘Telefonda, bir küfürleşme yaşandığının haberinin verilmediği’
Yunanistan'ın ateşini açtı, Türkiye girince kaçtılar!Yunanistan’ın ateşini açtı, Türkiye girince kaçtılar!

.

Leave a Comment