II. Elizabeth’in cenaze töreninde selfie çeken Meksikalı politikacı lince uğradı

Önde gelen bir Meksikalı itfaiye, İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in cenazesinde elde ettiği ve eşinin bir öz çekimini çıktıktan sonra “saygısız” olduğu için kınandı.

II.  Elizabeth'in depolama alanlarındaki selfie depolama alanı

Meksika Dışişleri Bakanı Marcelo Ebrard, görüşmeyle ve gülüms gibi görünen Rosalinda Bueso’nun geçen Twitter’a yükledikten sonra olaylardan sonra öfkeli bir tepkiyle karşılaştı.

Daily Mirror’ın haberine göre, söz konusu selfie, buluşmak Westminster Abbey’de birkaç dakika önce çekim.

“SEN MEKSİKA’YI TEMSİL EDİYORSUN”

Twitter’a yüklenen fotoğraf için, bir sosyal medya kullanan, itfaiyeciyi çabucak toplamaye başladı ve biri “Cenazede selfie çekmeyi doğru bulamayançok” dedi.

Başka bir kişi, “Selfie çekmek için doğum günü partisindesiniz, Marcelo. Buna göre hareket et. Meksika’yı temsil ediyor” diye yazdı.

Başka bir Twitter’da “Marcelo’da buluşmak üzere olan biri. O, Mona Lisa’ya gitmemeye çalışmak isteyen bir turist” diyerek ağır eleştiride bulundu.

96 doğumdan II. Elizabeth’in resmi törenleri, dünya çapında çok sayıda yüksek düzeyde devlet yetkilisinin Westminster Kilisesi’nde düzenlendi. Törene, Türkiye’yi temsilen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu katıldı.

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in cenazesi St. George Şapeli'nde defnedildi İlginizi Çekebilir İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in cenazesi St. George Şapeli’nde defnedildi Kraliçe Elizabethşı için'ler küçük bir ikili naa İlginizi Çekebilir Kraliçe Elizabethşı için’ler küçük bir ikili naa 5 metre yükseklikten düşen trapez evinden dönen İlginizi Çekebilir 5 metre yükseklikten düşen trapez evinden dönen

.

Leave a Comment