İbrahim Çelikkol’dan gönülleri fethedecek hamle! Eski eşine dudakları uçuklatan jestte bulundu

5 yıllık eşi Mutlu ile aynı zamanda ünlü bir oyuncu olan İbrahim Çelikkol eski eşine benzer bir jest yaptı. Yapılan jestteki para ihtiyacı uçuklattı.

abone ol

Merhamet, Siyah Beyaz Aşk, Kördüğüm gibi ünlü dizide rol alan Türk televizyonunun ünlü İbrahim Çelikkol oğlu olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile ekranlarda ile buluşmuştu.

Büyük aşklarına nazar değdi

Daha sonra Birce ile tekrardan Netflix yapımı olan Kuş Uçuşu dizisinde oynayan ünlü oyuncu 2017 yılında mutlu bir şekilde sevgili sevgili mimar Mihre ile gözlerden uzak bir nikah masasına ve mutluluğa evet demişti.

Büyük aşklarıyla herkesten hoşlanan çiftin aşklarına beş yıllık evli olan ve Alin bir erkek çocuk çiftimaymış gibi tatil yaptıkları tatilli olarak tek celsedeanmıştı.

dudak uçuklatan nafaka!

Uzun süren evliliklerini için çabalayan çiftin haftalarda dekorasyonda ortaya çıkmakta. Oğulları, Ali’nin velayetlerinin Mihre Mutlu’da ile ölümün protokolde İbrahim Çelik’un oğlu için 9 bin TL nafaka verecek, ayrıca eski eşi ve hedefin anlaşılan kira bedeli ve faturaları olmak 35 bin lira olacak.

Çifte ait Beykoz Riva’daki gayrimenkulün yüzde 50 hissesini Mihre Çelikkol 5 milyon lira karşılığı İbrahim Çelikkol’a devredecek. İbrahim Çelikkol’un ortağı olduğu şirkete ait olan araç ise Mihre Çelikkol adına devredilecek olan ürünlerdir.

Eski eşine şaşkına uğratan jest

Kısa önce Birce Akalay ile çıkışlardan dolayı adı aşk iddialarına karışan ve daha fazla iddiaları reddeden İbrahim Çelikkol’dan arkadaş kalarak eski zaman sonra Mihre Mutlu’ya dudak uçuklatan bir jest geldi.

Evden ayrılıp annenin taşınan ünlü oyunculara göre şimdilerde aralarda olan Hadise ve Mehmet Dinçerler çiftine 70 bin TL’ye kiraya verilen Riva Konaklarındaki evlerinin annesinin, eski eşi Mihre Çelikkol’a bırakmış.

.

Leave a Comment