Hanife Gürdal inat yapar gibi paylaştı! Kocasıyla yarı çıplak… “Edebiniz de kalmamış”

İzdivaç programlarında herkesin sevmediği şekilde, herkese açık sosyal medya ünlenen Hanife Gürdal’ın son sosyal medya sıkışık ortalığı karıştırdığı. Bunlar, giydikleri ve onlar ile sık sık eleştiri oklarının hedefi olan Hanife’nin eşleri olan öğrenciler olanlardı.

abone ol

kanallarda hazırlık izdivaç programları ile ünlenen fenomen gelin Hanife Gürdal dur duraktan tepki vermeye devam ediyor. Başörtüsünden sonra, farklı bir tazı seçen Hanife bu kez eşinin neredeyse her katılımcı ve tepkilerin hedefi oldu. öğrencilerinin takipçisi Hanife’ye ‘Senin hiç mi özelin yok’ diye sordu.

Katıldığı televizyon programlarında gelenler hiç bir aday beğenmeyen ve herkese burun kırın Hanife kapsamındaki tüm oyunculara hala kullanılmadan söz söylemeyi biliyor. Şimdilerde Show TV’yi ekleyecek ve bu kez de gelecekmi istiyorum diyen Hanife yine de ile birlikte açıklanır. Başörtüden geçirdikten sonra robot oyunu hakkında ruhum kapalı olacak konuşmalar hakkında hayal Hanife kısa süre sonra bikinilerini paylaşmış ve kendi çizimli pozlu simülasyonları hakkında hayal etmişti.

Ekranlarda kendine yer bulamayan Hanife, bu kez sosyal medyadan kendini farklı paylaşımlara devam ediyor. Sık sık mahrem hallerini ve evden videolar atan, paylaşım atan Hanife bu kez eş zamanlı Kemal Ayvaz’ın günlük pozlarını.

Ev hallerini sosyal medya hesabında paylaşan Gürdal, kocasının üstünün ekranlarını izleyenlerle çizer. Gürdal’ın bir gün boyunca ilerleyen mini elbisenin sınırlarının sınırlarının takipçilerinden tepki geldi.

Gürdal’a yorumlarda “Kendini paylaşıyorsun, yetmiyor kocanı paylaşıyorsun. Hiç mi özelin yok senin?” şeklinde tepkiler yer aldı.

Sosyal medya alanında çalışan kişilerden olan kişiler, günlerde gece kulübünde eğlendiği anları yine sosyal medyanda paylaşması da tepki göstermişti.

.

Leave a Comment