Halka arzdan 1 yıl sonra işçi kıyımı haberi

BORSAGUNDEM.COM – DIŞ HABERLER SERVİSİ

İnternet üzerinden satışı yapan İngiliz Made firması. iyi piyasa gidişi yüzünden bir gözden geçirilmekte olan bir işletmeden başlıyor. Şirket 2021 yılında İngiltere borsasında halka arz olmuştu. Financial Times’ın haberine göre CEO Nicola Thompson, “piyasaların oyunu oynayabileceğin” ve “uzun süreli piyasa oynaklığı” üzerinde anlaşabildiğin daha da zorlaş konusunda uyardı.

CEO, oğlunu bir araya getirmekkinin bir kısmını bir araya getirmeye çalışacaksın “çok bazı zor ama gerekli olan” yapılacak şeylerde ekledi.

grubu Kızın yüzü yüzde 35’inin kovulması, İstişare eğitimine devam etmek ve ekimlerden ekim ayı kadar iş yapmak zorunda kalabilir.

Yapılan Avrupa’daki ve Vietnam’daki tedarik zincirini birleştirecek, Çin’deki operasyonları tamamlayacak ve daha az tamamlanmak tamamlanmaktan yansıtılacak depo kapasitesini azaltacak. Müşteri hizmetleri de bir şekilde bir taraftan yetiştirilecek.

Borsagündem.comHaziran 2021’deki ilk halka arzında, Made, Haziran 2021’deki ilk halka arzında 90 milyon sterlinin tedariki, ev eşyaları için artan ve çelikler zincirlerindeki darboğaları için hazırda bulundurulabilecek kapasitede. Söz konusu harcamalara kısa sürede teslim edilecekler nedeniyle Avrupa’da ek envanter oluşturma programından yararlandı.

Toplamda, küresel ticarette hedeften başlamaya başlamasıyla Made çok fazla başana yol açtı ve satışlardan başlar. Made, bu yıl üç kez sıkılmasında bulundu ve hisseleri 4,54 sterline kadar düştü. Şirket hisselerinin sadece 15 aylık halka arz fiyatı 200 sterlindi. Bu halka arz fiyatından yüzde 97’lik bir anlam geliyor.

Made’nin hisse fiyatındaki çöküşle birlikte, hisse senedinden daha da zorlaştırdı. Öğrenciler bankacı ve analistin, artık bir sabır için bastıracağını düşünüyor. Borsa şirketi Davy’nin Analisti James Musker, şirketin Hisse senedi piyasalarında ihtiyaç duyulacak, dağıtım ambalajları için için “yeterince güçlü görünmediğini” dedi.

Söz konusu tablo içlerinde Level Equity, Partech ve ortaklardan olan Brent Hoberman ve Ning Li’yi mevcut yatırımlarını yeniden değerlendirmeye zorlayan bir ikilemin içine soktu. Bu önceden çok önceden paket, halka arzından çok destek şirketile.

Musker, “Yeni fonlar olmadan, özkaynaktan sıfıra düşme riski var. Şirketi elde edilecek geri alsalar ya da yetiştirmek ve dönüşecek bir özel sermaye evi gibi başka bir alıcı bulsalar daha iyi olur” dedi.

Temmuz ayında yayınlanacak en son eğitim programında şirket, yıllık işletme maliyetlerinden 15 milyonsterlin hakkında bilgi almak için eğitilmiş bir şirketten bahseder. FT kaynakları, “İşçi’nin çıkarılması bekleniyordu, ancak kesinlikle bu olacaktır değil, esasen tüm departmanlar çıkarılacak” diyor.

Konuyla ilgili bilgilendirme yapılacak.

Aktif fonlar borsalarda sınıfta kaldı

Porsche’nin halka arzı için devler sıraya girdi

HSBC’den işçi çıkarma hamlesi


Sayfada yer hakkında bilgi edinme soruşturması kapsamında yatırım yapılmayacaktır. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

.

Leave a Comment