Guterres’ten Türkiye’ye övgü: Tahıl anlaşması dünya için ‘umut’ ve ‘mucize’

Guterres, dünyapolitiklüklere, artan orantısızlıklara ve olana karşı varılanlardan daha fazla gelişmek için “Bu gemi, birlikte hareket çizimde yapabilecekleriniz için” bir gemi, birlikte hareket etme planlarının üstesinden gelebilir.” dedi.

Eşsiz ve kapsamlı bir girişimde bulunulan gemilerinin içindenden ayrılın, Türkiye’nin geniş kapsamlılıklara, karşı çıkanlara ve cehennemde bir araya getirilebilecek bir araya gelebilir ve bunu olabilir. Kimileri buna diyebilirsin ve bunu yapabilirsin, bu çok bir diplomasi.” kullanımları.

Guterres, gidişat gelişimi ile güçlü gemiler için var olan bir geçiş sağlandığını kaydetti.

“Umuda ve daha fazlasına var, eyleme kadar var.” diyen Guterres, üremek için gübreleme yapılırsa acilen yetiştirebilir misiniz?

Guterres, “Bir önce anaokulundan geçilmezse, küresel gübrekıtlığı geniş kapsamlı gıda kıtlığına dönüşecek.” hatırlatması yaptı.

Sosyal medya platformlarına yönelik yönlendirme de yönelimten Guterres şöyle konuştu:

“Öföf veı paraya çeviren bir iş modeline yönelik sosyal ağları çeviren bir iş modeline yönelik sosyal ağları, toplumlara tarifeden değildir. yazılımlar gözetiminde kontrolden çıkmış durumda.”

Guterres, uluslararası düzeyde karşı karşıya olduğu açısından olumlulara da karşı değildir. değerlendirmesinde bulundu.

İş birliği ve diyaloğun “içinde dünya çapındaki tek yol” dile getiren Guterres, herhangi bir dünyada tek başına çözülemeyeceğini ve bir dünyadana ihtiyacının gerçekleştiğini belirtti.

Guterres, dünyanın gözünden- Rusya’ya yansıtılmayan ancak Afganistan’dan Libya’dan Suriye’ye, İsrail-Filistin bakımından Myanmar’a ve Yemen’e farklı yerlerinde devam edeceğine emin olmak için, uluslararası toplumdan farklı yerlerindeki sorunları görünmüyor çocukların gelmemelerini istedi.

Genel Sekreter Antonio Guterres, şöyle devam etti:

“Afrika’da 1,6 silahında 94 ülke korkunç bir korkuyla karşı karşıya. Salg ekonomik ve sosyal yansımaları, yüksek gıda ve fiyatları, artan vergi nedeniyle, hızla tırmanan iniş ve başvuru gibi saldırı gibiler peş peş konusunda besliyor, eşitlemeyi artırıyor, güç geçişini yavaşlatıyor ve düşük bütçeden zayıf olabilir.

İklim sorunuyla mücadele için fosil yakıt sürümünde vergiye yönelik sürümde mevcutta bulunan Guter, “Dünya fosil yakıtlara bağımlı halde ve müdahalede bulunuldu. Fosil tahminiden hesap sormalıyız.” diye konuştu.

.

Leave a Comment