Günlerce aradığını söylemişti! Kayıp oğlunun evinin bodrumunda olduğunu canlı yayında öğrendi

12 dönüştürülecek 11 çocuğa dönüştürülmekti. HLN için yapılan bir röportaj Nancy olduğunu bildirdi.

”DEFALARCA ARADİK”

Sunucu, bodrumu kontrol etmedi üzerinde onu zorladığında “Bodrumunu, karım bodrumu, FBI bodrumu aradı, Detroit Polisi bodrumumu aradı. bodrumu aradık.” diye yanıtladı.

SAKLANMIŞ

bodrum

Görüşmeden sonra IV. Charles Bothuell, oğlunun bodrumda hayatta kalmaktan kurtulmuşlarının ancak bir gecede dönerken tankından kurtulamadı. Teslim polisi soruşturması 12 çocuğun asla ilerlemediğini ve kendisi ve üvey Monique Dillard-Bothell’den gösterildiğini ortaya çıkardı.

TUTUKLANDILAR

Charles Bothuell V bulunduğunda, egzersiz yapmadığını farkedemediğini öğrenmek için bodrumda saklandığını itiraf etti. Çift, Nisan 2015’te tutuklandı ve işkence ve ikinci çocuk istismarı ile suçlandı.

ÇOCUK İSTİSMARİYLA SUÇLANDI

şoke

İşkence cezası daha sonra mahkemede reddedildi, kanıtlanırsa çift müebbet hapis cezasına çarptırılabilirdi. 2016’daki ölümden sonra, ikisi de gözaltındayken ikinci çocuk istismarından suçlu bulundu.

BORU İLE DÖVMUŞ

Savcılar Bothuell V’nin çok zayıf olduğunu ve bulunduğunda ortaya çıkmış. Bothuell IV, PVC boru ile dövdüğünü itiraf etti ve 18 aylık denetimli serbestlik ve eğitim dersleri verdi.

OĞLUNUN VELAYETİ ELİNDEN ALINDI

Ayrıca oğlunun velayetini kaybetti ve artık onunla daha fazla iletişim kurmasına izin verilmedi. Eşi Dillard-Bothuell’in de bir savunmasını kabul ettiği bildirildi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sokak durana elindeki telefonu çaldırmakSokak durana elindeki telefonu çaldırmak
'Metres' olarak gösterilmişti!  Şimdi 'Kraliçe Eş' oldu‘Metres’ olarak gösterilmişti! Şimdi ‘Kraliçe Eş’ oldu
İdam sırasını!  Gözünün asılanları görünce...İdam sırasını! Gözünün asılanları görünce…

.

Leave a Comment