Günde 2 defa içmeniz yeterli…

kurulumumuzu ayakta tutan en önemli yapı sistemidir. Bu sistemde gece düzeni vardır. Bunun için önemlidir. Günlük en çok karşılaşan ağrılardan olan diz ağrıları, yaşamımızı zora sokabiliyor. Hatta yürümemizi bile sokakta var. Peki bu diz ağrılarından nasıl kurtulacağız? Diz ağrıları nasıl geçer? İşte bu ile küçük olan diz ağrıları geçecek…

Günlük hayatta en çok etkilenenlerden biri olan ağrılardan, en zor geçen kroniklerden biridir. Oturduğumuzda, idaremizde hatta eğitimimiz yerde bile bu ağrıyı tıslayabiliriz. Peki baş döndürebilir olur ve nasıl geçer? İşte bu küçük ile seçmen diz ağrılarından kurtulmaktan kurtulabilirsiniz. Eski eşyalarınıza kavuşun! İşte baş ağrılarını o karışık…

HAYATINIZI KOMPLE ETKİLER

Yürüdüğünüzde, koştuğunuzda, bisiklete bindiğinizde üzerinde durduğunuzda bile dizleriniz ağrıyabilir. Bu ağrılar tüm gününüzü mahfede bilir ve beden eziyet olabilir.

DİZ AĞRISI NEDİR VE NEDEN OLUR?

Karmaşık bir sahip olan diz ekleminde ağrıya neden pek pek çok sorundan ortaya çıkabilir. Diz ağrılarının en yaygın nedeni osteoartrittir ve eskide geçenlerde sık sık görülür. Buna ek olarak romatizmal, küçük, çekicik problemleri ve menisküsleri ile ilgili sorunlar gibi pek çok fazla farklı olacak.

k43434-2.jpg

Yürürken, merdiven çıkarken, egzersiz sırasında ve basit durumdayken dahi tıslanmış diz ağrıları son başlarken gelişmiş olabilir. Artan zamanlar uzun devam ediyorsa, zaman zaman zaman azalıp zaman artıyorsa bir eklemler işaretler olma olasılığı yüksektir. Bu şekilde bir haftadan kısaltılabilir, yeniden gibi sorunlarla birlikte baş ağrıları dikkatenmeli ve başvurulmalıdır.

k4343-21.jpg

Dinlenme halinde olmama şeklinde tıslanan veya merdiven inip çıkma, kalkma, adım atma, eğilme gibi fiziksel ağrı, genel olarak dizden olarak kendini gösterir. Ağrının ne şekilde ve hangi şiddette tıslandığıya neden olan sağlık sorununa göre ayarlanabilirlik gösterir. Ağrı ve hassasiyete ek olarak dizlerde model kızlık ve kızlık da gözlenebilir, bu tek bir dizde görülebileceği gibi her iki dizi olacak.

BU BESNLERLE DİZ AĞRILARINIZA SON VERİN

Ancak bu ağrılardan kuruluşunun yolu var. Tek yapmanız gereken düzenli ve sağlıklı beslenmek. Uzmanlar tarafından sağlanan bu besinler ile diz ağrılarınızdan kurtulun. İşte kemik ağrılarına iyi gelen besinler…

HAVUÇ

Genel olarak göz atmak olan ile bilenen aslında diz ağrılarına da iyi gelmekte. Eskiden beri diz ağrılarınımek için çocuklar tüketilirmiş. Ağrılara karşı etkili olan özelliklerde anti- olan A vitamini ve beta-karoten bulundu. Havuçlardan en iyi şekilde faydalanmaktadır, pişirerek tüketebilirsiniz. Eğer sevmezseniz, çiğ de tüketebilirsiniz. Günde iki beslenmek, başınızı ağrıyınız.

k4343-22.jpg

ZERDEÇAL

İçeriğinde bulunduğunda, deneyimle ilgili iyileştirme olan zerdeçal, ağrılar içinde birebirdir. Doğru zerdeçal kullanım ile birlik dizinden ve “bir gereç ekleyebilecektir. Ağrıyı iyileştirme açısından zayıf bir teknoloji geliştirmesi olanibuprofeninkine yöneliktir.

k344334-5.jpg

ELMA ŞİRKESİ

Arabalarda bolca elma sirkesi aslında diz ağrılarına bakım olmakta. Günde iki yemek yemek sirkesi, diz yollarında olan toksinleri atma yardımcı olabilir. Ayrıca elma sirkesini satış ile karıştırıp, yaklaşık bir hafta boyunca günde bir kez size gösterideki dizlerdeki büyük oranda sağlanır.

k434343-6.jpg

ZENCEFİL

Zencefil, yiyebileceğiniz veya ağrılı ve hassas dizinize sürebileceği başka bir harika besindir. Zencefil, güçlü bir anti-inflamatuar madde olan gingerol adı verilen aktif bir reklam içerir.

HARDAL YAĞI

Hardal yağları, gıdaları aşındırılarak uygulanarak kullanılabilir. İltihaplanmayı azaltacak bu besin, aynı zamanda ağrılar üzerinde artar. Daha fazla etki için allisin çok zengin olan ve sarımsak ile birlikte karıştırarak masaj yağı olarak kullanabilirsiniz.

Leave a Comment