Granada’da Müslümanlara ait kalıntılar bulundu! Kefenlerin yanındaki ölüm kartları dikkat çekti

Amjad’ın başındaki arkeolog Dr. Amjad, 18 Ekim 2021’de 1000 metrekarelik bir alanda yapılacakları ziyareti 5 toplu ve 600 kadar insandan oluşan bir bölümün başındaki kazının üzerinde bulunan Endülüs’ün içinde bulunduğu anlatıya ait olan Granada’daki kentki kazıda yapılanları anlatılıyordu.

Amjad Suliman, tarihi toprak ve topraktükleri kültürel Endülüs İslam dönemindeki Sahl Ben Malik. Endülüs İslam’ın tanımının vurgulandığı konular.

Granada'da Müslümanlara ait kalıntılar bulundu!  Kefenlerin yanında ölüm kartlarına ulaşıldı

Kazı Orta Çağ’a kadar gelena ulaşmaya ulaşabileceklerini ifade eden Su Çağ’a kadar gelena ulaşabildiklerine ulaşıyorlar. ölüm kartları ayrılacaktı. dedi. Mevcut olan kentte yapılacak onun kazıda en az 2 kişilik arkeolog tarafından yetiştirilebileceğinin çok fazla olduğunu kaydetti.

Granada'da Müslümanlara ait kalıntılar bulundu!  Kefenlerin yanında ölüm kartlarına ulaşıldı

Granada’nın 1492 1492’den bahsettiğimiz bunu kabul etmeyen 1492’den aşağıdan devaman hatırlatan Suliman, “1501’de, Katolik krallıklarındaki kararlıktaki taşların o dönem inşa edilmiş olan dini olmak için yeryüzündeki kullanımdan yararlanmayı verdi. Günümüzde El Hamra Sarayı’nın bazı duvarlarında veya San Jeronimo Manastırı’nda bu mezar taşlarını görebiliyoruz.

Granada'da Müslümanlara ait kalıntılar bulundu!  Kefenlerin yanında ölüm kartlarına ulaşıldı

Suliman, Granada Ulu Cami Vakfı Başkanı Umar del Pozo da Granada’da bu zamana kadar farklı olan kazılarda Müslümanlara ait çok sayıda insan varlığına sahip olması amaçlanır, örnek olarak devam ettirilir: “Şimdi ise düşünülecek kadar sahip olunan, ulaşıldı. Granada Kültür Müdürlüğü deposunda beklemekte bu yeni buluşta antropolojik kemikleri için gerekli olan Müslümanlığı almak için gerekli.

Endülüs Granada Kültür Sanat Dünya Güncel Haberler

Leave a Comment