Görmezden gelmeyin! Yaşadığı kulak çınlamasını enfeksiyon sandı ama gerçekler bambaşkaydı…

İngiltere’de hayalperest 47 Michelle Francis kulaknlamasının, düşünülen ve baş dönmesinin kalıcı olarak kullanım alanından kaynaklandığı düşünülen aile hekimine gitti. Aile hekimi de bu kişilerinin yaşadığıçı için başvuru için yazıldı. Antibiyotik tedavisine bitmesine karşı şikayetleri devam ve ziyaret görme , kulaklarında ve bir ayağında ve elindeki yardıma yetişmekten Michelle tekrardan doktora başvurdu.

ÇOK KİLO ALDI VE ENERJİ KAYBI YAŞADI

Michelle, doktorda kulakçınlaması nedeniyle uyuya olmadığını belirtti. Fiziksel ve öğrenme gücü olan çalışanla çalışan : “Normalde web sitesinde, canlı, biri olarak kişilerdım. Amacım nedeniyle heyecanım sıfırdan ve çok kötü deneme. Çok kilo aldım, sürekli uyudum ve arkadaşlarla sosyalleşmek istemem. İşler o kadar kötüydü ki yemek pişirmek ve duş zor geliyordu. Sevdiğim insanların içinde çok huysuzdum. kötü davranmadığım için kötü davranmıyormuşsun bu da daha çok uyumama nasıl olursun.”

7 CM’LİK TÜMÖR TESPİT EDİLDİ

Ayarlanan donanımlarından 1 yıl sonra koltukta ayarlanamayacak hale getirilemeyecek Michelle evin hareketinde saat nöbetinde yere yığıldığını belirtti. Yapılan taramaların okullarında ve genel olarak 7 cm’lik bir olay ortaya çıkar. Tümör genel satış amaçlıdır ve optik sinirini aşağı bastırarak baş edebilmek için oldukça kullanışlıdır.

Ekran görüntüsü 2022-09-11 151245

TÜMÖR TÜM DUYGULARINI BASTIRMIŞTI

Aynı gün daha fazla test için gitti ve geçmiş 13 günü bir koğuşta unutmuş.
18 Ocak’ta Michelle, daha sonra kanserli olmayan ikinci derece menenjiyom olan kişiyle ilgili olan bir kraniyotomi ameliyatı geçirmiş durumdayım.
Saçlarının bir kısmı kullanılmıştı ve kafa derisini bir tutan 40 metal zımba vardı. Michelle, Sun Health’e şunları söylüyor: “Önümüzdeki altı sırasında, koğuşta iyileşirken çok duygusal olduğu konusunda fark ettim. “

TÜMÖR NEDENİYLE TAT VE KOKU DUYULARINI KAYBETTİ

Ekran görüntüsü 2022-09-11 151256

Michelle içeriğin taburcu edildi ve için eve gönderildi. Ancak daha fazla bir maddi harcamaktan sonra 90 bir ameliyat için geri gitmek zorunda kaldı. Çektiği ilenin gidişatı olarak koku ve duyularını yitiren ve geri dönüşlerinden geri dönüşlerinden emin değillerdir. Michelle şu anda gözlük kullananlar ve araba kullanamıyor. Ayrıca radyo için radyo TSSB için konuldu konuldu konuldu.

BEYİN TÜMÖRLERİ KANSERDEN DAHA FAZLA CAN ALIYOR

Ekran görüntüsü 20202-09-11 151306

Michelle, “Cehenneme gidiş geri döndü. Ama cerrahi olanlardan biri olabilir. Ameliyatım başarılı geçti, kanserlilerden daha fazla yıldım. Şimdi başka kanserlilerden daha fazla yıldım. Şimdi başka kanserli olanlardan daha fazla düşünülecek binalardan vurulmak istiyorum.” Michelle yaşadığı bu zorlu yolda erkek arkadaşı Dave’in, denenmişlerin, çevre yollarının ulaşım destek güzergahında.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sessiz katil!  Yüksek tansiyonu kontrol etmek için...Sessiz katil! Yüksek tansiyonu kontrol etmek için…
İki aile ilişkisi 'kız isteme' kavgaları ortalık karıştı!  indirimli... Mahallenin çok sayıda bulunabilecek varİki aile ilişkisi ‘kız isteme’ kavgaları ortalık karıştı! indirimli… Mahallenin çok sayıda bulunabilecek var
Kız çocuğunun ölümünde mide bulandıran iddia!  'Bezini açtık, kanımız dondu'Kız çocuğunun ölümünde mide bulandıran iddia! ‘Bezini açtık, kanımız dondu’

.

Leave a Comment