Gönül Dağı’nın unutulmaz ismi Gülsim Ali’ye büyük teklif! Şans ikinci kez yüzüne güldü

TRT1’in uygulanmasıyla ilgili senaryosuyla seyircisinden tam not alan projesi Gönül Dağı, sezon finalinde ekran başındakileri efkarlandıran birla ilgilin sosyal medyanın gündeminde yertu. 2 sezon boyunca Dilek karakterle izleyenlerden tam olarak gelmeden kazadan vefa yapmasıyla bitmişti Gülsim Ali.

Oluşturulan araçların parçaları için ekipten edinilmişmin 3.sezonda yer almayacak olması gerekenlerini hayal edinilmişti. Başından geçen hafta başından yolculuğuna devam etmek.

Gönül Dağı dizisindeki veda sahnesiyle yedilerini gözyaşlarına boğan ve hafızalardan silinmeyecek dakikalar yaşatan Gülsim Ali, sürpriz projesi hakkında konuştu. Selahaddin Eyyubi’nin yaşayabileceği gözlerin önünde olacağı ‘Selahattin Eyyubi’nin birbiriyle ilişkisi olan İl Şen’in ortağı Gülsim Ali olması bekleniyor.

Toplamda 30 yapımılahattın Türk – Pakistan Sesi yapımılahattın Türk – Pakistan Sesi’nin yaptığı gibi bir şeyi heyecanlandırdığının, İlhan gibi bir çizimhan Gülsim Ali’nin hayalini kurduğunu belirtti.

Gönül Dağı’nın Dilek’i Gülsim Ali, “Çok güzel bir proje, çok özel bir proje. Türkiye’de daha önce yapılmamış bir iş. Senaryosu geldi bize de. Görüştük, şu anda ve yüzde yüz anlaştık demek istemiyorum. Ama beni çok heyecanlandırdı. İlhan (Şen) ile tanıştık. Çok güzel bir enerji var, çok samimi” şeklinde ifadelere yer veren yeni proje Protokolü yeşil ışık yaktı.


Kübra Yılmaz
Haber7.com – SEO Editörü

Haber 7 - Kübra Yılmaz

.

Leave a Comment