Gönül Dağı 67. Bölüm Full İzle! TRT 1 Gönül Dağı son bölüm izle! Gönül Dağı Yeni Bölüm Tek Parça izle

Gönül Dağı dizinin merakla beklenen 67. bölümü 10 Eylül 2022 günü TRT 1 ekranlarındaydı. Yeni bölümü izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Gönül Dağı 67. bölüm izle bağlantı…

GÖNÜL DAĞI 66. BÖLÜMDE NE OLDU?

Dilek’in ölümü, bütün kasabayı derinden etkilemiştir. Taner’i kaybetmenin acısıyla yakınlaşmaya kapatmış, Dilek’in yasını tutmaktadır. Diğer yanda içinde ise bir sütanneye vardır.

Zahi ve Cemile sütünü vermekte de bebek kabul etmemiştir. Bebeğe anne olmak bulabilmek için herkes seferber olur. Sonunda kabul edilebilir mi bir sütanne bulabilecekler mi? Gedelli Ötesi riskiyle ilgili ve Dilek’in tahminindeki taşların yanında.

Valilik kararlarıyla kasabanın boşaltılması. Kasabalıları zor durumda bırakan bu karar akıllı Taner ve amcaoğulları ne yapacaktır?

GÖNÜL DAĞI 65. BÖLÜMDE NE OLDU?

Asuman ve Ramazan’ın bakış açısıyla herkesi tatlı bir telaş sarar. Ramazan, en mutlu günü için üretimleri yaşanacak, tüm kasabanın merakla kalacak bu olacaklar yaşanacak mı?

Kasabaya dönen Meryem, Rıfat ile sevişebilir. Meryem’in hiç beklemediği ve Rıfat’ın geleceğinden, Mihriban ile Rıfat’ı nasıl geçecektir? Yanında doğumunda kalan Dilek, bir yandan da burada devam etmektedir.

Gönül’deki hareketlenmenin ABD’de Dilek’in iş temposunun yoğunlaşmasına, bu Taner’i dağıtacak mı?

GÖNÜL DAĞI 64. BÖLÜMDE NE OLDU?

Patates toplama işi, Şilililere giden amcaoğulları, büyük bir üretimla iş büyütmek için tüm çalışmalarıyla devam ederler. O sırada yer alan Taner’lerle birlikte gelen amcaoğulları ile Tokat’ta bulunurlar.

Taner’e kavuşabilecek mi? Zahide ise doğumuyla ilgili bir kişi olduğunu öğrenmiştir. Ancak bununla ilgili olarak yola koyulmalarına sebep olur. Sefer ve Zahide’yi nasıl bir yolculuk beklemektedir?

GÖNÜL DAĞI’NIN KONUSU

Bozkırda toprakların, büyük dile gelenlerin… Saps Anadolu topraklarının, büyük dile gelenlerin, hayallerin dağlarında… Küçük dünyalarında… Küçük dünyalarında yeşerten Anadolu arazileri birdir Gönül Dağı…Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm olmayı imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin öğretmek Gönül Dağı …

Yazdığınız tüm senaryolarda gerçek bir hikaye kurgusu ve bu senaryolarda gerçek kişilerden gerçek bir dille anlatılacak hikayeler “Bozkırın kalemleri” Mustafa Çiftçi’nin gözünden çıkmamış öykülerinden örnek alınarak tasarlanarak, ilk izleyicilerin beğenisini kazanacak senaryolara kilitlenecek bir dizi diziyi kurgulayanların gerçek bir senaryoyu anlatacak… …

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği dizi, bozkırın önünde yer alan şirin bir kasabada yaşankanlı, sevecen Anadolu’nun olayının hikayesini anlatıyor. Efsaneleri, gelenekleri, unutulmaya yüz tutmuş gerçeklerle yaşanmış olaylarla ilgili olaylarla savaşını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri hayat mücadelesi verenlerle…

Çocukluk Dilek’le bir gün buluşma hayali kuran Taner’in kuzen topraklarıyla günde… Düğüncüleri, ağıtçıları, gelenekleri, tüm samimiyetiyle Anadolu insanı… Bozkır özgürlük timsali Yılkı Atları…

Nerde bir aşığın, bir yetimin kalbi kırılsa Gönül Dağından bir parça taş kopar derler ama büyük ama küçük…

Sevdiklerine kavuşamayan aşıklara, savurduğu taşlarla kol kanat geren Gönül Dağı.

Gönül Dağı 67. Bölüm Full İzle

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI

Mustafa Çiftçi’nin senaryolaştırılan Gönül Dağı’nın yapımcılığını Ferhat Eşsiz, Yahya Samancı yapıyor. Başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın üstlendiği dizide, sanat adı usta isimleri Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Alienkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

Gönül dizisinin 10 Eylül günü yayınlanan 67. bölümü tek parça tam olarak TRT İzle’den dağıtabileceğiniz bağlantı.

ÖNEMLİ NOT: TRT’nin linkteki TRTizle Facebook, Google ya da Apple ID’nizle giriş yapmanız gerekmektedir. Bu hesaplardan, gelir kaynağı dizi ücretsiz olarak seyredilebilmektedir.

Kaynak: Haber Global

.

Leave a Comment