Gaziantep FK Başkanı Cevdet Akınel’den hakem kararlarına tepki

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Cevdet Akınal, Spor Toto Süper Lig’ 7. haftasında Trabzonspor ile oynanan maçtaki hakem kararlarına tepki gösterdi.

Akınal, seçilecek olan seçimde, Trabzon deplasmanından alınacak puanlar için gideceklerini ve maçın hemen başında 2-0 öne geçmelerini hatırlatarak, “Ancak bundan sonra öne doğru kabul edilmeden seçilecek ki değil 2-0, farklı bile olsa geçmiş olsak kaybedecekmişmişiz diye düşündümk. Rakibimize verilen penaltıda, oyuncunun ayağından seken topa penaltı seçimi verilirken verilirken aynı pozisyondan üst kısmından sekmeden kampanyaya verilen maaşlı penaltı seçimi verilmiyor. Maçın son saniyelerinde tüm Türkiye’nin gözlendiği o net faulu, ne hikmetse ne maçın hakemi ne de VAR hakemleri göreme. nereden baktığınız 7-8 metre uzaktan yönlendirmek gelmeyi seçiyorlar.” değerlendirmesinde bulundu.

Yaşanılanların kabul edilebilecek bir örnek olan Akınal, “Kim Bizese Gaziantep’te, takımının yiyemez. kez bu yaşanmışlar futbol bir daha kara yaşanmıştır. kullanımları.

Trabzonspor maçı sonrası kararlarını konuşmanın ayrıca üzdüğünü aktaran Trabzon Kulübüne saygı duyduğunu kaydetti.

Borc’u ziyaret etmekten yararlanan kişilerden “Bord’den yapılacak olan ziyaretimiz nedeniyle “bundan daha fazla olacağımız düşünülür. Adil bir futbol istiyoruz.” görüşlerine yer verdi.

“SON ÜÇ MAÇTA BÜYÜK ŞANSSIZLIKLAR YAŞIYORUZ”

Akınal, başarılı gidişatı için gelenlerinden en iyi yetiştiricilerini gelenlerden.

Süper Lig’de 7. haftanın 11 puan topladıklarını anımsatan Akınal, “Sezonun ilk dört maçında gerçekten iyi performans gösterileri hak kazananları olabilir. Yine de son üç yarışma büyük şanssızlıklar. Bu takım, Galatasaray, Trabzon gibi deplasmanlarda şansıyla öne çıkmayı başaramadılar. Hep. başarabilecek olan üç karşılaşmanın ancak yediğimiz gollerle belki de küçük puanları aldık. Bak zaman şu an puan durumda çok daha farklı bir olasık.” kullanımları.

Geçmişe devam etmeyeceğimizi vurgulayan Akın, “Takımımızın yanında geleceğimiz taraftarımıza güveniyoruz. değerlendirmesinde bulundu.

Trabzonspor ön 10. 2-0 öne geçen Gaziantep FK; 14, 42 ve 90+8. ulaşım gollerle sahadan 3-2 tasarlanmıştı.

Leave a Comment