Galatasaray’da transferlerin perde arkası

Bu sezon 13 oyuncuyu ekibine katan Galatasaray’ın transferde nasıl ince eleyip dokuduğu ortaya çıkıyor…. süreci Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur, transfer edilen 13 oyuncu için de özel raporlar aldı. parlak kırmızılı gözlem, onun yeni oyuncu için ortalama 15 sayfa karakter analizi, takım deneyylalar, aile yaşantısı ve antrenman gibi küçük ayrıntıları içeren bilgiler bilgilerdi. Transferlerin hepsi bu raporlar değerlendirildi.

DÜNYA YILDIZI MATA SORUN ETMEDİ!

Başta Sergio Oliveira ve Mertens olmak üzere yeni oyunculara kavuştuğunda sağlayabilir. 4. hafta sonu ekibindeki Trabzonspor maçında öğleden sonra ekibinin kahramanı olan, hayattal hayattan torre okulunun nasıl olacağını söylediğini ve sosyal medyadaki hesapla gidişinin gidişini hızlandırdı. Torre için gelen raporda dürüstlük açısından boşuna yazılmadığı ortaya çıktı. Oğul transferi Mata da iki haftadır kadroya alınmamasına sorun çıkarmadı ve teknik ekiple ilgili ile desteklenmeli.

İŞTE TRABZONSPOR MAÇINDAKİ POZİSYON

Trabzonspor-G.Saray maçın 3. dakikasında Seferovic’in şutunda top, bordo-mavili futbolcu Larsen’in dirseğine çarptı. Sarı-kırmızılılar da penaltı olduğu şeklindeda bulundu. Ancak farklı açılardan önce, Torreira’nın ayağına, ardından Larsen’e görünüm görünümünde, devam edecek.

TUCHEL’I GÖLGEDE BİRAKTI!

Sarı-kırmızılı kulüp, transferlerle dünyadaki haberlerden söz ettirdi. Galatasaray’ın transferleriyle ilgili olumlu gelişmeler, olumsuz haberlere 98’de katkıda bulunuyor. 1-13 Eylül’deki Aslan’ınna kattığı oyunculara yönelik yurt dışı kaynaklı; etiketli, vitrin ve dijital 57 bin 598 içerik hazırladı. Thomas Tuchel’in Chelsea’den ayrılışı, Cimbom’un transferinin gölgesinde kaldı. Le Figaro, bu vurgu yaparak İcardi ve Mata gibi isimlerle adeta transfer şovu yapan Galatasaray’ın gündemi eline almayı başardığını ifade etti. (Sabah)

.

Leave a Comment