Galatasaray’da Emin Bayram fırtınası! Maaşı şaşırttı…

Galatasaray ‘ın 2-1 Gaziantep maçın ilk transferinde yeni Abdülekrim Barkcı kırmızı kartla oyun dışıydı. Maçın başarılı kalanında 19 stoper Emin Bayram bir performans ortaya koymuştu.

Kasımpaşa maçında göz doldurdu!

6. Kasımpaşa maçına 11’de küçük bir stoper fizik gücü, doğru zamanlama ve temaslı sert oyunuyla dikkat. Soğuk kanlı yapısıyla da takımlara güven veren Emin Bayram 90 dakika sahada kaldı.

Kamplarda yıldızlaştı!

Emin Bayram deplasmanında TFF 1. Lig takımı Boluspor’da unutuldu. 30 maçta 2 gollük istatistik ortaya koyan 19 aday adayı Galatasaray’a geçmiş gitmiş. Emin Bayram’ın sakat kaldığı zamana kadar Okan Burukun hazırlık kampında bize hediye ettiği ve beğendiği bir isimdi.

Terim profesyonel yaptı

2013 yılında Galatasaray alt sisteminde futbola dönüşte Emin Bayram 2019 yılında Fatih Terim döneminde profesyonel yapıldı. Genç oyuncu daha 16 A Takım forması giymeye başladı.

25 bin TL kazanıyor

2025 kalmakta kalacak 1,86 boyundaki stoper Galatasaray’da aylık 25 bin TL gidiyor. Emin Bayram bir başka genç stoper Metehan Baltacı ile birlikte takım en az kazanını. Metehan Baltacı günlük aylık 20 bin TL ücret alıyor.

Emre Çolak’ın hocası keşfetmişti!

Emin Bayram daha önce Galatasaray forması giyen başarı oyuncu Emre Çolak gibi Esenler Atışalanı’nda futbolla tanıştı. Emre Çolak’ı keşfeden emektar hoca Emin Tetikli, Emin Bayram’daki yetenek görerek Galatasaray alt olacakdı.

Yakup Çınar – Fanatik özel

.

Leave a Comment