Galatasaray idmanında gözler Icardi’deydi! Wanda Nara’dan ayrılınca…

class=”medyanet-inline-adv”>

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Teknik Direktör Okan Buruk’un yönetiminde bir bölümü basına açık olarak zorlu ısınma hareketleri ile başladı. Futbolcular daha sonra iki gruba ayrılıp top çalışması yaptı. Basına kapalı.
Antrenmanda milli takımlarında olan futbolcular yer aldı.

İdmanı Galatasaray İkinci Başkanı Metin Öztürk de takip etti.

Galatasaray, yarın saat 19.00’da Nef Stadyumu’nda İstanbulspor ile hazırlık maçı oynayacak.

GÖZLER ICARDI’DEYDİ

Galatasaray’ın antrenmanında gözlerinde Mauro Icardi’nin üzerindeydi. Wanda’nın dün akşamları, Nargile’nin sonrasındaki sabah antrenmanlarından ayrılacaklardı.

Galatasaray idmanında gözleri Icardideydi Wanda Naradan ayrılınca...

class=”medyanet-inline-adv”>

GALATASARAY – İSTANBULSPOR MAÇI D-SMART’TA

Spor Toto Süper Lig’e verilen milli arasında Galatasaray’ın yarın hazırlık İstanbulspor ile oynayacağı yarışmaları D-Smart ve D-Smart GO’da yayınlanacak.

Okan Buruk yönetiminde transferde hareketli bir sezonda Galatasaray, Süper Lig’in yeni takımı İstanbulspor’u hazırlık maçında Nef’te konuk olacak. Yarın saat 19.00’da gelecek D-Smart ve D-mart GO’daS gelecek.

Transferin son 5 temel esaslına katılmış katan milli arayı en iyi şekilde değerlendirmedeki hedefinde Galatasaray’da, Mata gibi yıldız performansı merak edilirken, İstanbulspor’da süper ligde ve beraberlikle noktaladığı Beşiktaş maçındaki görünümüyle göz doldurmuştu.

24 Eylül Cumartesi saat 18.15’te D-Smart 77. Kanal Spor Smart’ta Maça Doğru özel programla başlayacaklar, 19.00’da Galatasaray – İstanbulspor maçı ile devam ederken, karşılaşmalar ve yorumlar olacak. Aykut Aydın’ın görünümüda tartışmayı Orhan Uluca yorumlayacak.

.

Leave a Comment