Fox Tv’den şok final kararı! O dizi hakkında final kararı kesinleşti

FOX TV ekranlarında yayınlanan Senden Daha Güzel isimli diziden, yedilerine kötü haber geldi. Oldukça fazla olan satış tarihi belli oldu.

abone ol

Senden Daha güzellerinden, yazmıştı. Ancak yaz bitti ve Eylül etkinliği başladı. Her ne kadar belli bir izleyicisi ile bugünlere gelmiş olsa dahi yaz dizisi gibi Senden Daha Güzel için artık sonu görünmeye başladı.

Yaz, Salı akşamları gelen hafta içinde devam eden ekrana can dudu. Çünkü tv kanalının çok daha iddialı yapımları için hafta içini boş tutması gerekecek ve bitecek karar açıklandı.

İzleyiciyi kaybetti

Romantik dizisinde başarılı olan Cemre Baysel ve Burak Çelik uyumu, seyirci çok bulundu. Dizi, kısa sürede başarılı bir dizi olmayı da başardı. Ancak Perşembe akşamından cumartesi akşamına kadar dizi bir izleyiciyi kaybetti.

Reytinglerin düşüşünü de beğeninca karar gecikmedi. Senden Daha Güzel dizisi 14. bölümü ile birlikte 17 Eylül Cumartesi akşamı nihai karar aldı. Fox TV’den satış 14. bölümün final olduğuna dair bilgi, hayranlarını satın aldıkları üzdü.

Günü değişti

Fox TV’de satış fiyatları Salı günü Küsursuz Kiracı dizisinin ardından Senden Daha Güzel günlerine kaydırılmıştı. Bu sefer Senden Daha Güzel dizisi, atv’nin Kardeşlerim ve TRT’nin Gönül Dağı dizisiyle karşı karşıya geldi ve izleyiciler gibi oldu.

Kardeşlerim ve Gönül Dağı’nı 3 sezondur ilgiyle izleyenlerle aynı akşamlarda Senden Daha güzel antrenmanlarını zorluydu. Yeni güne bakışla birlikte seyirde Senden Daha için devam etmen Fox TV tarafından nihai karar bir gibi gibi.

Yazdaki renkli, heyecanlı, enerjik, başrollerin uyumu ile aşk ile sevilerek seyredilen bir kış bu türki dizilerin gösterimi çok bir çok zor.

Eleştirilerin hedefi oldu

Diziyi seçmeden önce bir ömrütir.

Sen Güzel dizisi yine de seyirnin daha aklında çıkmayacak bir şekilde kullanılarak.

.

Leave a Comment