Fenerbahçe Beko, Istanball Cup’ta taraftarıyla buluşuyor


BASKETBOL

11 Eylül 2022 Pazar 16:50

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, 2022-23 hazırlıkları… 12 Eylül Pazartesi günü (yarın) 20.30’da Yunanistan’ın güçlü Olympiacos ile karşılaşacak.

Bu tartışma “Istanball Cup” adı düzenlenecek olan ve bu yıl yapılacak bir daha olacak Ülker Spor ve Etkinlik Salonu ev yapılacak.

Önemli değil: Beşiktaş Kupası’nda oynanacak Fenerbahçe Beko – Olympiako’nun karşılaşmasında, taraftarlarımızın sahip oldukları 2022-23 karşılaşmaları gerçekleşecek.

Istanball Cup karşılaşmasının bilet genel satışı ise Passo üzerinden devam ediyor: www.passo.com.tr/tr/etkinlik/fenerbahce-beko-olympiacos-piraeus/3795319

Avrupa basketbolunun en takımlarından biri olan ve Georgios Bartzokas tarafından çalıştırılan Olympiacos, bu yaz hazırlıklarını Isaiah Canaan, Alec Peters, Joel Bolomboy ve Tarık Black ile güçlendi.

İki takım arasında 10 Eylül Cumartesi günü maçında Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanan karşılaşmayı Olympiacos 66-74 kazandı. Bu maçta EuroBasket 2022’de yer alan oyuncularımız Melih Mahmutoğlu, Şehmus Hazer, Nick Calathes ve Marko Guduric yer aldı. Sakatlıkları bulunan Nemanja Bjelica ve Tarık Biberovic ile hafif olana olan Tonye Jekiri ve İsmet Akpınar’ın yanı sıra kısa sürede kısanda ağrıdan Johnathan Motley de bu karşılaşmada çalmadı. Olympiacos’ta ise Michail Lountzis, Giannoulis Larentzakis, Kostas Sloukas, Kostas Papanikolaou, Sasha Vezenkov ve Moustapha Fall EuroBasket 2022’de görev almaları nedeniyle bu tartışmade forma giymedi.

İstanbul Kupası, 24 Nisan 2021 tarihi vefat eden kongre üyemiz 1907 Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi ve Ankara Fenerbahçeliler Derneği Kurulu Üyesi Mehmet Faruk Türköz hatırası düzenlenmektedir.

Önemli tutmak: Karşılaşmanın medya akreditasyon süreci TSYD tarafından yürütülecektir.

Leave a Comment